Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Par 100 tūkstošiem izbūvēs veloceliņu “Centrs-Ķengarags-Rumbula-Dārziņi” (1)

velocelins2

Rīgas Austrumu izpilddirekcija būvprojekta “Veloceliņa “Centrs-Ķengarags-Rumbula-Dārziņi”” realizācijai tērēs 98,5 tūkstošus eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā.

Izpilddirekcijas rīkotajā konkursā par veloceliņa trešās daļas posma no ceļa piketa punkta Pk99+60 līdz piketa punktam Pk104+60 būvniecību pieteicās trīs pretendenti, no kuriem par uzvarētāju pasludināts ceļu būves uzņēmums “Ribetons ceļi”. Kopējā līgumcena ir 98 542,34 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Atbilstoši iepirkuma nolikumam, veloceliņa “Centrs-Ķengarags-Rumbula-Dārziņi” izbūve tiek veikta Rīgas Austrumu izpilddirekcijas vairāku gadu garumā veiktās Daugavas promenādes labiekārtošanas ietvaros.

Būvniecības laikā tiks liets ceļa segums, apzaļumota teritorija un uzstādītas ceļu un rīkojuma zīmes, brauktuvi norobežojoši elementi, ceļa horizontālie apzīmējumi, soli un atkritumu urnas, kā arī veloturētāji.

Iepirkuma izpildes termiņš ir astoņas kalendārās nedēļas no līguma noslēgšanas brīža.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kad sakums?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+