Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Par 100 tūkstošiem izbūvēs veloceliņu “Centrs-Ķengarags-Rumbula-Dārziņi” (1)

velocelins2

Rīgas Austrumu izpilddirekcija būvprojekta “Veloceliņa “Centrs-Ķengarags-Rumbula-Dārziņi”” realizācijai tērēs 98,5 tūkstošus eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā.

Izpilddirekcijas rīkotajā konkursā par veloceliņa trešās daļas posma no ceļa piketa punkta Pk99+60 līdz piketa punktam Pk104+60 būvniecību pieteicās trīs pretendenti, no kuriem par uzvarētāju pasludināts ceļu būves uzņēmums “Ribetons ceļi”. Kopējā līgumcena ir 98 542,34 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Atbilstoši iepirkuma nolikumam, veloceliņa “Centrs-Ķengarags-Rumbula-Dārziņi” izbūve tiek veikta Rīgas Austrumu izpilddirekcijas vairāku gadu garumā veiktās Daugavas promenādes labiekārtošanas ietvaros.

Būvniecības laikā tiks liets ceļa segums, apzaļumota teritorija un uzstādītas ceļu un rīkojuma zīmes, brauktuvi norobežojoši elementi, ceļa horizontālie apzīmējumi, soli un atkritumu urnas, kā arī veloturētāji.

Iepirkuma izpildes termiņš ir astoņas kalendārās nedēļas no līguma noslēgšanas brīža.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kad sakums?

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (56)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+