Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
4. septembris, 2017
Drukāt

Par 15 439 eiro papildināts Kandavas kultūras nama aprīkojums

Foto - LetaFoto - Leta

Īstenojot Eiropas Savienības līdzfinansēto projektu, Kandavas kultūras namam par 15 439 eiro sagādāts jauns aprīkojums, aģentūra LETA uzzināja Kandavas novada pašvaldībā.

Īstenojot projektu “Pamatlīdzekļu iegāde Kandavas kultūras namam”, iegādāti 20 galdi un 40 soli, kā arī divas satelītu skandas, divas basu skandas, divi montāžas stiprinājumi, četras transporta somas, 13 mikrofonu statīvi un četri signāla pārveidotāji.

Pasākuma mērķis bija nodrošināt Kandavas novada kultūras pārvaldes Kandavas kultūras nama organizēto pasākumu kvalitatīvu apskaņošanu un apmeklētājiem komfortablu vidi pasākumu baudīšanai gan telpās, gan āra apstākļos, kas veicinātu dažādu pasākumu kvalitātes līmeņa paaugstināšanos un paplašinātu pasākumu piedāvājumu klāstu.

Projekta kopējās izmaksas ir 15 439 eiro, no tām publiskais finansējums 13 500 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums 1939 eiro.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+