Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. septembris, 2014
Drukāt

Par 173 890 eiro nojauks Rucavas un Grenctāles muitas punkta būves (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valdība otrdien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt Iekšlietu ministrijas (IeM) Nodrošinājuma valsts aģentūrai 173 890 eiro, lai segtu izdevumus par Rucavas muitas punkta un Grenctāles robežkontroles punkta būvju demontāžu.

Tā ir nepieciešama saistībā ar prasībām, kas nosaka brīvu personu pārvietošanos pār Šengenas robežām. Tāpat ēkas jānojauc, lai likvidētu šķēršļus netraucētai satiksmes plūsmai uz autoceļiem robežas šķērsošanas vietās pie iekšējām robežām, skaidro IeM.

Lai izpildītu uzdevumu par būvju demontāžu Rucavas muitas punktā un Grenctāles robežkontroles punktā, veikta nepieciešamā iepirkuma procedūra. Saskaņā ar tās rezultātiem minēto būvju demontāžas projektēšanu un ēku nojaukšanu veiks SIA “Mārupes ceļinieks”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kurš Latvijas politiķis tās būvi veicināja, ja Latvijai bija paredzēts stāties ES. Lietuvieši iztika ar vagoniņiem un tos ari lēti un ātri aizvāca… Kurš nopelnīja uz valsts naudas rēķina būvējot ”gaisa” būves?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+