Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
2. septembris, 2014
Drukāt

Par 173 890 eiro nojauks Rucavas un Grenctāles muitas punkta būves (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valdība otrdien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt Iekšlietu ministrijas (IeM) Nodrošinājuma valsts aģentūrai 173 890 eiro, lai segtu izdevumus par Rucavas muitas punkta un Grenctāles robežkontroles punkta būvju demontāžu.

Tā ir nepieciešama saistībā ar prasībām, kas nosaka brīvu personu pārvietošanos pār Šengenas robežām. Tāpat ēkas jānojauc, lai likvidētu šķēršļus netraucētai satiksmes plūsmai uz autoceļiem robežas šķērsošanas vietās pie iekšējām robežām, skaidro IeM.

Lai izpildītu uzdevumu par būvju demontāžu Rucavas muitas punktā un Grenctāles robežkontroles punktā, veikta nepieciešamā iepirkuma procedūra. Saskaņā ar tās rezultātiem minēto būvju demontāžas projektēšanu un ēku nojaukšanu veiks SIA “Mārupes ceļinieks”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kurš Latvijas politiķis tās būvi veicināja, ja Latvijai bija paredzēts stāties ES. Lietuvieši iztika ar vagoniņiem un tos ari lēti un ātri aizvāca… Kurš nopelnīja uz valsts naudas rēķina būvējot ”gaisa” būves?

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+