Mobilā versija
+15.5°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Par 20 000 eiro izstrādās jaunu e-pakalpojumu namu pārvaldniekiem Rīgā

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja šodien akceptēja 20 000 eiro piešķiršanu jauna elektroniskā pakalpojuma izstrādei pašvaldības un namu pārvaldnieku savstarpējās darbības uzlabošanai un papīra dokumentu plūsmas mazināšanai.

Jaunu e-pakalpojumu izveidi, kas paredz informācijas apmaiņu elektroniskā vidē starp pašvaldību un namu pārvaldniekiem, paredzēts ieviest, lai samazinātu papīra dokumentu plūsmu starp namu pārvaldniekiem un pašvaldību, kuru savstarpējā komunikācijā, pēc aptuvenajām aplēsēm, izmantotas vairāk nekā 12 400 papīra loksnes jeb 25 papīra pakas. Turklāt komunikācija elektroniskajā vidē varētu paātrināt un optimizēt darbību.

Mājokļu un vides departaments ir iecerējis Rīgas domes dokumentu pārvaldības pārlūka “eriga.lv” ietvaros izveidot e-pakalpojumu programmu, kas ļautu papildināt reģistru ar jauniem namu pārvaldnieka līgumiem, izskatīt Dzīvojamo telpu izīrēšanas komisijas lēmumus, kā arī pievienot datnes nereģistrētiem līgumiem.

Savukārt namu pārvaldniekus jaunā programma, kuru izstrādā Rīgas domes Informācijas un tehnoloģijas centrs, nodrošinās ar informāciju par pārvaldībā esošo māju datiem, līgumiem, brīvām dzīvojamām telpām un deklarētām personām.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+