×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. septembris, 2016
Drukāt

Par 20 644 eiro izstrādās Rīgas tirdziņa Sanktpēterburgā kultūras programmu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Nodibinājums “Rīgas Tūrisma attīstības birojs” (RTAB) par 20 644 eiro algos speciālistus, kuri izstrādās un īstenos Rīgas tirdziņa Sanktpēterburgā māksliniecisko programmu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā.

RTAB bija izsludinājis iepirkumu par Rīgas tirdziņa Sanktpēterburgā mākslinieciskās programmas izstrādi un īstenošanu. Tajā tika saņemts viens pieteikums, un konkursā uzvarēja biedrība “Latvijas starptautiskais biznesa klubs”, ar kuru tika noslēgts līgums par 20 644 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

RTAB pārstāve Anna Blaua aģentūrai BNS pastāstīja, ka Rīgas dienas Sanktpēterburgā notiks no 28.septembra līdz 9.oktobrim. To laikā notiks Latvijas produktu degustācijas, tādējādi popularizējot Latvijas gastronomisko piedāvājumu un Rīgu kā tūrisma galamērķi. Latvijas preču un produktu tirdziņā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties Latvijā ražotus produktus – “Laimas” un Skrīveru saldumus, “Lāču” maizi, dzērienus – kafiju, alu un “Latvijas Balzamu”, gaļas un zivju produkciju, suvenīrus – rokdarbu izstrādājumus, keramiku.

Paralēli notiks arī kultūras programma – 29.septembrī būs foto izstādes atklāšana “Tikšanās ar Maestro Raimondu Paulu” un Intara Busuļa un Latvijas bigbenda koncerts.

Rīgas tirdziņā no 28.septembra līdz 30.septembrim piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S), kā arī domes deputāti – Vita Jermoloviča (GKR), Ausma Cimdiņa (GKR) un Anna Vladova (S), aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ušakovs atspēries cenšas orientēt Latviju, jeb vismaz Rīgu, uz Māķuškas pusi.

  2. no Bauskas vai Iecavas Atbildēt

    centrāltirdziņu arī

Draugiem Facebook Twitter Google+