×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Par 25 000 eiro plāno veikt pētījumu par nereģistrētām partnerattiecībām (17)

Foto - LETAFoto - LETA

Par aptuveni 25 000 eiro paredzēts veikt pētījumu par nereģistrētām partnerattiecībām, otrdien vakarā vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

Iepirkumu tā izstrādāšanai plānots izsludināt martā, raidījums noskaidroja Pārresoru koordinācijas centrā.

Saeimas deputāte Ilze Viņķele (V), kura izteikusi gatavību strādāt pie partnerattiecību likuma, norādīja, ka pētījums varētu kalpot par pamatu precīzāko juridisko aizsardzības formu piedāvājumam kopdzīvei, neatkarīgi, vai pāris ir heteroseksuāls vai homoseksuāls.

Viņa domā, ka pēc šī pētījuma pie partnerattiecību jautājuma varētu atgriezties arī Saeimas deputāti.

Kā ziņots, ideja par partnerību kā jaunu civiltiesisko institūtu pagaidām noraidīta – Saeimas Juridiskā komisija šodien neatbalstīja deputāta Veiko Spolīša priekšlikumu, kas to paredzēja ieviest.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Vinķeles kundze, par Jūsu naudu lūdzu! Pētiet cik tik uziet1 Bet nodokļu maksātāju naudu neaiztiekiet kamēr mēs esam viena no nabadzīgākajām valstīm ES.

 2. Pilniigi besii aaraa tie murgojumi,ko taa Vinjkjele var murgot !Ir daudz aktuaalaaki jautaajumi par kuriem vareetu diskuteet un naudas izmest

 3. vajag vajag vismsz trīs komisijas Valstī ir ļoti daudz naudas nava jau kur likt

 4. Kas baigi bagāti? Tā taču ir cilvēku personīgā lieta . Lai viņa uzraksta disertāciju par sevi un saviem bērniem .

 5. TOS 25 000 DOS SOROSS UN PIDARU MAFIJA VAI TAUTAI TIE TIKS NOZAGTI ???

 6. Pētījums jau izzīsts no pirksta, jāsataisa papiŗi , lai naudu var pievākt!

 7. KULTURASINDUSTRIJA.LV Atbildēt

  Aizdomājos, kā tiek izskaitļots plānotais finansējums? Vai tas tiek no pirksta izzīsts, vai tomēr arī kāds parēķina līdz? Nu, piemēram, uz cik lappusēm mēs šo pētījumu vēlētos redzēt.. 50 …100 …1000, lai tas neliktos ūdensgabals, kuru neviens, tā pa nopietnam ņemot, pilnībā nelasīs?

  Saprātīgi domājot, tādam pētījumam vajadzētu iekļauties 50 lpp., jo visi esam aizņemti cilvēki un tas nav tas “karstākais” gabals, pēc kura Latvija būtu izslāpusi. Tātad, vai Latvija (it sevišķi tās vecākā paaudze) ir gatava maksāt 500 eur par kodolīga apraksta A4 formāta vienu lappusi? Un kam?

  Domāju, šāda veida pētījumi ļoti labi padotos atbilstošajā jomā maģistrantūrā studējošajiem kā nobeiguma darbs un par ievērojami zemāku cenu. Tas pat varētu būt komandas darbs, labs trenings karjerai vai kā Latvijas visu zinošo pasniedzēju uzraudzīta starta pozīcija jaunajai paaudzei darba tirgū. Un arī galarezultāts, domāju, tiktu stingrāk vērtēts, plaģiātsima ziņā tai skaitā.. ne kā Dzanuškāna gadījumā…

 8. Šokolādes ceha caurumu mīļotāji, un apjūsmotāji, nevar nekādi nomierināties. Vis ir dots, un atļauts, pat propogandes praida parādes atļauj, bet vienalga par maz. Grib mūs piespiest, lai mēs arī paliktu nenormāli, un vīrietī mēs saskatītu sievieti, bet sievietē vīrieti. Figu viņiem, visiem. Varbūt pēc gadiem 50, kad no ĢMO ēšanas pārpilnībām, būsim dabūjuši smadzeņu tūsku…..

 9. Pretīgi,neizsakāmi pretīgi uzzinot par pētījumiem kādiem jābūt policistu zābakiem,bija pētījumi kāpēc cilvēki emigrē no Latvijas,pētījumi kāpēc sabruka lielveikala griesti…. Varētu vēl papētīt kapēc kaimiņš ,vilks un spolītis pļēguro. un prezidents neko sakarīgu nevar pateikt par jeb ko.Kad šādu pētījumu rezultātā sabruks valsts ,tad gan pienāks gals visiem pētījumiem.

 10. Kas galīgi tie deputātkungi un dāmas aptaurētas – un tik tērēs kaut kur un kaut kam? Joku karalis teiktu -ARPRĀC – ar c – pēc Edgara Liepiņa.
  Te kaut kāda izstāde kurā nepiedalās un miljonu nav. Te pašikos Berlīnē par pusmiljonu, te… Man jau sāk rādīties ka tā Latvijas elites domāšana ir sākusi stingri mežģīties un līdzēt varētu tikai peramais sols pie baznīcas. Kad pirmos 3 nopērs varbūt radīsies normalizēta domāšana valsts un tautas labā…

 11. Tā jau ir kaitniecība. Naudas nepietiek, lai iegādātos munīciju pietiekamā daudzumā, bet te bļ…dj mau..a…i savajadzējies pētīt nereģistrētas laulības. Vot kur parazīta domāšana. Vinkel, Finkel, ko tur runāt…….

 12. Un kurš tad pētīs, vai Dzanuškāns? Ja tā, tad mazliet labojies, jau pieticīgāks kļuvis.. Bet tik un tā tās apaļās nulles tur tā skaitļa galā liek domāt, ka valsts aparāts visu tā gludi mīl noapaļot.. un stipri uz augšu…

 13. Atkal ārkārtīgi neatliekams un vērtīgs pētījums! Vārdu “vērtīgs” būtu jāliek pēdiņās ,ja vien tas tiešām nebūtu finansiāli vērtīgs. Vai tiešām deputāti nevar atrast neatliekamākus pētījumus,kaut vai,piemēram,par obligāto karadienestu? Tas noderētu ja ne karam,tad jaunatnes fiziskajai audzināšanai nu noteikti! Varbūt tad mazinātos fiziski neizturīgas paaudzes veidošanās. Bet tādam pētījumam ,laikam, mūsu tautas kalpiem trūkst dukas.Un arī intereses. Diemžēl…

 14. Iedodiet man 25 000 euro un veikšu pētījumu kādā amplitūdā dodas pirdiens.

 15. Netērēsim valsts naudu.Visi tāpat zina ,ka ģimenēm nav naudas kāzām,dzīvokļa pirmajai iemaksai un t.t.,tāpēc neprecas.

 16. Trakums ar to Viņķeles domāšanu!? Viņai tā ne tajā virzienā un laikā!!! Kāda nauda izplēsta… “pētījumam”, kuram kārtējo reizi NEBŪS REZULTĀTA!??? NONSENSS! KĀPĒC lai nomierinātos, ja viņai PATĪK IZLĒKT UZ TEPIĶA??? Varam vēl PIEMIRST VIŅAS ..!? JĀ, sieviete ir dulls radījums…

 17. Viņķele nevar nomierināties?

Draugiem Facebook Twitter Google+