Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
20. janvāris, 2016
Drukāt

Par 3,3 miljoniem pētīs jūru

Foto - LETAFoto - LETA

Lai saskaņā ar Eiropas Komisijas (EK) direktīvām pētītu Baltijas jūras ekosistēmu un zvejniecības ietekmi uz vidi, nākamajā plānošanas periodā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) no Eiropas Savienības (ES) Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda tiks novirzīti kopumā 3,33 miljoni eiro jeb vairāk nekā pusmiljons eiro ik gadu.

To paredz valdības apstiprinātais noteikumu projekts “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākumā “Zināšanu uzlabošana jūras vides stāvokļa jomā””. Pasākumā uz atbalstu varēs pretendēt VARAM, kas atbilstoši jūras vides aizsardzību un pārvaldību regulējošajiem normatīvajiem aktiem izstrādā pasākumu programmu laba jūras vides stāvokļa panākšanai un saglabāšanai.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.2
Alūksne +2.0
Daugavpils +3.5
Saldus +2.7
Liepāja +2.7
Jelgava +3.8
Ventspils +3.7
Limbaži +2
Madona +3.0
Rēzekne +2.9
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+