×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Par 443 140 latiem veiks Majoru kultūras nama kapitālo remontu

foto - Letafoto - Leta

Majoru kultūras namā, Jomas ielā 35, šogad tiks veikts kapitālais remonts, kurā Jūrmalas pilsētas dome ieguldīs 443 140 latus, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Majoru kultūras nama kapitālais remonts tiks veikts saskaņā ar SIA “Lejnieku projektēšanas birojs” 2011.gadā izstrādāto projekta dokumentāciju. Jūrmalas pilsētas dome, izsludinot iepirkumu, prognozēja, ka līgumcena varētu būt 460 000 latu.

Pašvaldības izsludinātajā iepirkuma konkursā saņemti deviņi pieteikumi, no kuriem kā izdevīgākais izvēlēts Salaspilī reģistrētās AS “DHB” piedāvājums. Aptuveni 39% no kopējā darba apjoma “DHB” plāno uzticēt apakšuzņēmumiem, slēdzot līgumus ar trešajām personām.

Uzņēmumam darbi būs jāpaveic piecu mēnešu laikā.

Majoru kultūras nama remonts tiek veikts vairākos posmos. Pirmā stāva vestibils jau ir pilnībā izremontēts un pieejams iedzīvotājiem. Otrajā stāvā nepieciešams kosmētiskais remonts, taču telpas ir ekspluatējamas.

Kultūras nama lielajā zālē, kur agrāk atradās kinoteātris, veikti demontāžas darbi, un tā nav izmantojama ekspluatācijā. Lai lielajā zālē varētu notikt pasākumi un tā būtu pieejama pilsētas iedzīvotājiem dažādu pasākumu rīkošanai, remonts ir nepieciešams iespējami ātrāk.

Kā liecina IUB informācija, sākotnēji par iepirkuma konkursa uzvarētāju nosaukta SIA “Matīsa sēta”, kas piedāvāja izremontēt kultūras namu par 449 220 latiem. SIA “DHB” no konkursa tika izslēgts, jo apakšuzņēmēji iepirkuma konkursam bija iesnieguši kļūdainu informāciju, taču uzņēmums vērsās IUB ar sūdzību, kas tika atzīta par pamatotu, jo pieļautajai kļūdai nebija izšķirošas nozīmes konkursa rezultātu izvērtēšanā.

IUB pašvaldībai aizliedza slēgt līgumu ar “Matīsa sētu”, tāpēc pēc atkārtotas piedāvājumu izvērtēšanas par uzvarētāju atzīta SIA “DHB”.

Jau ziņots, ka pērn Jūrmalas pilsētas dome divas reizes izsludinājusi iepirkuma konkursu par Majoru kultūras nama kapitālo remontu, taču konkurss pārtraukts, jo iesniegtie piedāvājumi izrādījušies pārāk dārgi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+