Ekonomika
Bizness

Par 500 miljoniem eiro ieķīlātas LNT piederošās preču zīmes 16

Foto – LETA

AS “Latvijas neatkarīgā televīzija” (LNT) ieķīlājusi vairākas sev piederošās preču zīmes, nodrošinot prasījumu 500 miljonu eiro apmērā, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kopumā LNT ieķīlājusi 20 preču zīmes – “5”, “TV5”, “Kriminal+”, “Kriminal+”, “Večer@22′, “Večer Novostjei”, “Večer Novostjei. Novostj”, “Patriotu nedēļa”, “Bez Cenzuri”, “Labvakar, Latvija!”, “2 Izklaides kanāls”, “Mājokļa jautājums”, “Dziedošās ģimenes”, “Latvijas Princese”, “Latvijas Zelta talanti”, “Eņģeļi pār Latviju”, “Labestības diena”, “Zvaigžņu lietus”, “LNT Ziņas” un “LNT Telekompānija”.

Šā gada 14.gada novembrī reģistrētais komercķīlas akts liecina, ka LNT ieķīlājis arī preču zīmi “Degpunktā”, kurai uz Komercķīlas līguma noslēgšanas datumu – šā gada 20.oktobri – beidzies reģistrācijas termiņš Latvijas Patentu valdē. Tāpat ieķīlāta arī preču zīme “Naš kanal”, kurai uz Komercķīlas līguma noslēgšanas datumu atteikta reģistrācija Patentu valdē, bet par to ir iesniegta apelācija.

Atbilstoši informācijai “Firmas.lv”, ķīlas ņēmējs ir Londonā reģistrēta banka “ING BANK N.V., London Branch”. Patlaban šī ir vienīgā LNT aktuālā komercķīla.

“All Media Baltics” valdes priekšsēdētājs Pjērs Danons aģentūrai LETA sacīja, ka preču zīmju ieķīlāšana bija saistīta ar nesen veikto investīciju kompānijas “Providence Equity Partners” darījumu un tā finansējuma restrukturizāciju. “LNT preču zīmju ķīla ir tikai niecīga kopīgās ķīlas daļa, kas paredzēta grupas uzņēmumu finansējumam. Tas nekādā veidā neietekmē un arī neko nemaina LNT darbībā,” uzsvēra Danons.

Kā ziņots, LNT pērn strādāja ar 7,114 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem 1,724 miljonu eiro apmērā.
AS “Latvijas Neatkarīgā televīzija” dibināta 1996.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 663 055 eiro. LNT ir “All Media Baltics” grupas uzņēmums.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šā gada 18.oktobrī noslēdzās Zviedrijas mediju koncerna “Modern Times Group” (MTG) Baltijas biznesa pārdošana starptautiskajai aktīvu pārvaldīšanas kompānijai “Providence Equity Partners” (“Providence”). Turpmāk nu jau bijušie MTG uzņēmumi Baltijā, tostarp TV3, LNT, “Viasat”, “Star FM” un “Smart AD”, darbosies kā viena organizācija, kuras nosaukums būs “All Media Baltics”.

LA.lv