×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
8. aprīlis, 2018
Drukāt

Par 66 000 eiro pētīs pacientu apmierinātību ar veselības pakalpojumiem (29)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nacionālais veselības dienests par 66 000 eiro veiks pētījumu par pacientu apmierinātību ar veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Konkursā tika saņemti divi pieteikumi, bet uzvarēja SIA “Projektu un kvalitātes vadība”.

“Projektu un kvalitātes vadība” nodarbojas ar zinātnisko pētniecību, tirgus un sabiedriskās domas izpēti, kā arī pētījumu un eksperimentālo izstrāžu veikšanu sociālajās un humanitārajās zinātnēs. Uzņēmums dibināts 2006.gadā, liecina “Firmas.lv” informācija.

Konkursā uzvarējušais uzņēmums 2016.gadā nopelnīja 15 811 eiro, kas bija par 16% vairāk nekā gadu iepriekš, turklāt uzņēmuma apgrozījums pieauga par 40% un bija 98 603 eiro.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, uzņēmums pilnībā pieder Evijai Eglītei.

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. Te nupat SAB (laikam joprojām Maizītis) ziņoja, ka kremlis mēģina graut uzticību valstij! Šķiet, ka Maizītim ir būtiski pasliktinājusies redze – visvairāk uzticību valstij grauj šādi nacionālie veselības dienesti un vēl daža laba ministrija.

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 3. Kaut ko par 66000 varētu pasākt. Nebūtu jāpēta.

 4. www.Gopal.lv Sludinājumi Atbildēt

  Tā ir kārtējā shēma kā izkrlārpt no Valsts naudu, jo nav noslēpums, ka lielākai daļai Neapmierina rupjā un bezatbildīgā attieksme

 5. Būtu labāk par to naudu snieguši medicīnisko palīdzību bērniem.

 6. Čakšas afēra? Nu viss ir tādā kārtība, ka jāsāk meklēt iemesli aktīvi ”darboties”…

 7. Saprotama lieta , katrs projekts un petījums tiek apmaksāts. Un te ir tā iespēja vairāk naudas piesavināties. Būtu uzlabojuši reiz veselības sfēru un normālas algas maksātu.

 8. Neredzu reāla labuma tautai no šāda SIA pētījuma . Un? Tāpat bez pētījumiem, dauzskaitlī ,skaidrs, ka tauta , kurai zemi ienākumi , nekad nebūs apmierināta jebkurā dzīves jomā , arī ar veselības aprūpi. Vairums iedzīvotāju nav tik turīgi , lai par skaidru naudu izmeklētos un ārstētos privātās klīnikās, Kāda apmierinātība ,ja mēnešiem rinda uz izmeklējumiem , nav naudas inovatīvām zālēm vēža slimniekiem .

 9. Tur kāds galīgi smadzenes sakaltējis?! Kārtējā naudas nopludināšanas afēra. valsts nozagšanu, protams, atbildīgās institūcijas neredz nekur. Secinājumi ir dramatiski.

 10. Gribu laukos atvērt praksi.Neuzdosies.Nepietiek līdzekļu lai izveidotu obligāto pieejamību.
  Es tāda neesmu vienīgā.
  Būtu labāk Valsts palīdzējusi jaunajiem ārstiem izveidot praksas LAUKOS…
  Kam tas pētījums vajadzīgs…

  • šai valstij patiesībā nav vajadzīgi ne mediķi,ne skolotāji,ne vispār kāds,kamēr masu medijos gudri dirš par tautas atpakaļ atgriešanu,tikmēr paši dara visu lai drīz te nepaliktu vispār neviens

 11. un kas aprēķināja, ka tieši tik naudas vajadzēs?

 12. MURGS-tā var notikt tikai Latvijā!!!

 13. Ārprāts!!!Labāk par šo naudu būtu samazinājuši rindas uz operācijām.

 14. vai tad par ieskatu internetaa maksaa tadu naudu viss pa nulleem un petijums gatavs perdelli

 15. Ko
  pētīs,Čakšas prieku par paveikto?Vai tas ir 66 tūkstošu vērts?Veselības ministrijai nav kur naudu likt.Izsmiekls.

 16. cilvekus nav par ko ārstēt bet pētījumiem nauda pietiek

 17. izskatās ka vairs nezin , kur naudu likt – ārprāts 66000 tūkstoši , tāda sajūta ka drīz suņi par šādām izdarībām sāks smieties , daudzi cilvēki dzīvo nabadzībā – knapi velk to dzīvību , un nemaz nevar atļauties apmeklēt veselības iestādes , bet te kaut ko pētīs , vai esi apmierināts ar veselības pakalpojumiem – ha ha ha – naudiņa tu tū iepūtīsies kādam kabatā , , vai vispār tādas aptaujas kādreiz ir kaut ko devušas – vienīgi būs uzrakstīts kaut kas uz papīra un pēc tam -arhīvā !!!!!!!!

 18. ja to atmaksā deputāti no savām naudām nav iebildumu mūsu naudas lai neaiztiek mēs jau tā dārgi par visu maksājam un mazs saņemam to naudu ko grib tērēt lai piemaksā pensionāriem kuriem tā jau ir atņēmuši tā ir atkal naudas atmazgāšana tikai kuram labums no tā

 19. prātam neaptverami,kam tie pētījumi ,ka tāpat viss ir skaidrs.Liekēžu bars! Ko tad dara veselības Ministrija un vēl 1o tādas iestādes.Vai tad nedzīvojam vienā sabiedrībā un neredzam ,kas notiek!.Visi citi pētījumi ne ko labu nav pierādījuši, nauda izkūkota.Nu ir bagāta valsts!!!!!!!!,bet tauta mirst.

 20. Tiešām jāiztērē 66k lai konstatētu ka ur d.i.r.s.ā?

 21. LABAK SO NAUDU BUTU NOVIRZIJUSI ARSTNIECIBAI NEVIS APSTRAKTIEM PETIJUMIEM NO KURIEM MAZ JEGAS, UN VAI TAD TAS NAV VISIEM ZINAMS KA NAV KARTIBA VESELIBAS NOZARE,KO TUR VEL PETIT,LUK KUR AIZIET MUSU NODOKLU NAUDINA

 22. Pateikšu priekšā pa brīvu-viss ir loti slikti un būs vēl sliktāk, jo 66 taukši nav maza nauda

 23. Bagāta valsts ..pilns ar petniekiem,kas grib nahaļevo sev naudu kabatā

 24. labak butu to naudinu pieskirusi izmeklejumiem

 25. Būtu labāk to naudu atvēlējuši slimajiem bērniem un pensionāriem. Ko tad tur vēl pētīs?! Vai tad nav vēl viss pārpētīts? Vieni izdomā, nākošie pēta, trešie vēl tos pētījumus pārpēta. Pētītāji pēc pētītājiem un visiem naudas kosmiskas. Nesekmīga pētīšana, kontrole un vēl visādas izdarības, tikai rezultātu nekādu.

 26. Labak jau nu butu to naudinu ielikusi tur,kur tya visvairak ir vajadziga nevis veltigos petijumos,kuri tapat neko labu nedos. Iznaktu vismaz vienam veza slimnieka kimijterapijas kursam.

 27. Vai vēl lielāki murgi ir iedomājami?
  Atkal nauda jāatmazgā?

Draugiem Facebook Twitter Google+