×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Par 74,5 miljoniem eiro tirdzniecības centru “Domina” pārdod jauniem īpašniekiem

Ekrānšāviņš no "Domina Shopping" interneta mājas lapasEkrānšāviņš no "Domina Shopping" interneta mājas lapas

Nekustamo īpašumu fonds “EfTEN Kinnisvarafond II” par 74,5 miljoniem eiro ir iegādājies tirdzniecības centru “Domina Shopping” no kompānijas “KanAm Grund Group”, aģentūrai BNS pavēstīja fonda pārstāvji.

Tostarp aizdevumu 45 miljonu eiro apmērā darījumam izsniegusi “Nordea Bank” Latvijas filiāle.

“EfTEN Capital” vadītājs Latvijā Viktors Savins norādīja, ka tirdzniecības centrs “Domina” ar tā centrālo atrašanās vietu iederas fonda stratēģiskajā skatījumā. “Tirdzniecības centra “Domina” iegāde ir svarīgs solis uzņēmuma attīstībā, un tas apliecina uzņēmuma vadošo lomu reģionā,” viņš sacīja.

Savins arī pastāstīja, ka tirdzniecības centra “Domina Shopping” vadītāja turpmāk būs Dina Bunce, kurai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze tirdzniecības centru vadībā, tostarp vairāk nekā astoņus gadus Buce darbojās tirdzniecības centra “Spice” vadībā, savukārt pēdējos sešus gadus viņa bija atbildīga par Šauļu tirdzniecības centra “Saules Miestas”, kuru “EfTEN Real Estate Fund III” iegādājās pērn, darbību.

Kompānijā arī informēja, ka vēlmi atvērt hipermārketu tirdzniecības centrā “Domina Shopping” ir apliecinājis mazumtirgotājs “Rimi Latvija”.

Tirdzniecības centra “Domina Shopping” platība pārsniedz 120 tūkstošus kvadrātmetru, un tas ir otrs lielākais tirdzniecības centrs Rīgā. Tirdzniecības centrā darbojas vairāk nekā 160 veikalu. 2015.gadā “Domina Shopping” apgrozījums bija 64,4 miljoni eiro, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš.

“EfTEN Real Estate Fund” ir 2015.gadā dibināts slēgtā tipa nekustamo īpašumu fonds. Fonda pārvaldību nodrošina uzņēmums “EfTEN Capital”, kas ir dibināts 2008.gadā. Uzņēmuma alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka licenci ir izsniegusi Igaunijas Finanšu uzraudzības iestāde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+