×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Par 8,07 miljoniem eiro no ES struktūrfondu finansējuma īpaši apmācīs Latvijas ierēdņus noteiktās jomās (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Septiņu gadu laikā līdz 2022.gada 30.jūnijam noteiktās jomās tiks īpaši apmācīti 17 598 valsts pārvaldē nodarbinātie, izmantojot Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu, otrdien apstiprināja Ministru kabinets.

10 885 personas tiks apmācītas labāka regulējuma izstrādē mazo un vidējo komersantu atbalsta jomā, bet 6713 personas tiks apmācītas korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomā, vēsta Ministru kabineta mājaslapa.

Nodarbināto profesionālo kompetenču pilnveidei no 2014.-2020.gada perioda Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” plānots novirzīt kopumā 9,49 miljonus eiro, no kuriem struktūrfondu finansējums būs 8,07 miljoni eiro, bet valsts budžeta finansējums – 1,42 miljoni eiro. Finansējuma saņēmējas un projekta īstenotājas ir Valsts kanceleja un Valsts administrācijas skola.

“Paaugstinot saistīto darbinieku profesionālās kompetences, tiks radīta uzņēmējdarbībai un investīcijām labvēlīgāka vide, mazināts administratīvais slogs mazajiem un vidējiem komersantiem.

Būtiska mērķgrupa profesionālās pilnveides pasākumiem ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un citu kontrolējošo institūciju amatpersonu kompetenču stiprināšana korupcijas un ēnu ekonomikas mazināšanai. KNAB administratīvās kapacitātes stiprināšana plānota jomās, kas saistītas ar korupcijas pazīmju un interešu konfliktu un politisko partiju finansiālās darbības finanšu pārkāpumu risku identificēšanu un novēršanu,” vēsta “mk.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Brīnišķīga ideja,pat vārdu pietrūkst! Atbildēt

    Un apmācītie VM ierēdņi vairs nerosinās,obligātās veselības apdrošināšanas vietā, aplikt ar akcīzes nodokli sāli,cukuru,šokolādi un kūkas? Piedāvās valdībai veselīgajiem pārtikas produktiem pievienotās vērtības nodokli,tāpat kā citās ES valstīs,samazināt?

Draugiem Facebook Twitter Google+