Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. maijs, 2016
Drukāt

Par ālēšanos viesnīcā aizturēts iereibis jaunietis

Foto-LETAFoto-LETA

Par ālēšanos viesnīcā vakar aizturēts kāds iereibis jaunietis, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki devās uz izsaukumu Raiņa Bulvārī, kur kādā viesnīcā vairāki iereibuši klienti veica huligāniskas darbības. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargus sagaidīja viesnīcas administratore, kura norādīja uz vairākiem jauniešiem un pastāstīja, ka personas bija noīrējušas viesnīcas istabiņu un pazaudējuši istabas atslēgu. Pēc īres līguma par nozaudēto istabas atslēgu ir jānorēķinās, bet jaunieši neesot bijuši ar to mierā.

Pēc pārrunām viens no jauniešiem uzvedās neadekvāti – izteica rupjas piezīmes un draudus viesnīcas administratorei. Tāpat 21 gadu vecais jaunietis lietoja aizskarošus izteicienus un draudēja ar fiziska spēka pielietošanu pret policijas darbiniekiem.

Jaunietis aizturēts un nogādāts iecirknī, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+