Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
17. maijs, 2016
Drukāt

Par ālēšanos viesnīcā aizturēts iereibis jaunietis

Foto-LETAFoto-LETA

Par ālēšanos viesnīcā vakar aizturēts kāds iereibis jaunietis, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki devās uz izsaukumu Raiņa Bulvārī, kur kādā viesnīcā vairāki iereibuši klienti veica huligāniskas darbības. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargus sagaidīja viesnīcas administratore, kura norādīja uz vairākiem jauniešiem un pastāstīja, ka personas bija noīrējušas viesnīcas istabiņu un pazaudējuši istabas atslēgu. Pēc īres līguma par nozaudēto istabas atslēgu ir jānorēķinās, bet jaunieši neesot bijuši ar to mierā.

Pēc pārrunām viens no jauniešiem uzvedās neadekvāti – izteica rupjas piezīmes un draudus viesnīcas administratorei. Tāpat 21 gadu vecais jaunietis lietoja aizskarošus izteicienus un draudēja ar fiziska spēka pielietošanu pret policijas darbiniekiem.

Jaunietis aizturēts un nogādāts iecirknī, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+