×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Par apbedījumiem un citiem jautājumiem (2)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Vakar Maskavā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu runājis par arhīviem, karavīru apbedījumiem un citiem jautājumiem.

“Ir daudzi cilvēki, kas pētniecības nolūkos vēlētos iepazīties ar politiski represēto krimināllietām, lai gūtu dziļāku izpratni par to, kā notikušas deportācijas,” teica E. Rinkēvičs. Viņš saņēmis solījumu no Krievijas puses, ka tiks gādāts, lai vēsturnieki varētu iepazīties ar vēstures liecībām. Tāpat abi ministri pārrunājuši jautājumus par dažādiem karavīru apbedījumiem. S. Lavrovs esot arī interesējies par nepilsoņu jautājumu Latvijā, un E. Rinkēvičs informējis Krievijas ārlietu ministru par Pilsonības likuma grozījumiem.

Daudz runāts par abu valstu ekonomiskajām attiecībām. “Lavrovs atzina, ka mums ir ļoti dinamiskas ekonomiskās attiecības un jādara viss, lai tās tādas saglabātu,” teica E. Rinkēvičs. Ministri sprieduši arī par Latvijas autopārvadātājiem būtiskajām TIR karnetēm, kuras no šīs nedēļas nav iespējams izmantot kā galvojuma dokumentu tranzīta kravu nogādāšanai Krievijā. “Krievijas puse saprot mūsu problēmas, un ir jādomā, kā šos sarežģījumus novērst,” atzina E. Rinkēvičs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Gan jau ka ir kādi diplomātiski pareizi veidi kā pateikt lai nejaucas mūsu lietās. Un vajag to izmantot.

  2. Vermanisa Rincukins Atbildēt

    Viegli iztelojos ka Rincukins nemas pa gultu jauna zena apskavienos. Kuras valsts arlietu ministrs vel nemas pa seksualo izvirtulu praidien, kopa ar nepilngadigiem zeniem un savulaik par pederastiju tiesatajiem !!!! Apsveicu !!! Tadu Latviju mes celam !!!!:):):)

Draugiem Facebook Twitter Google+