×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. februāris, 2014
Drukāt

Par apdrošinātāja “Balta” jauno prezidentu kļuvis Sandis Šteins

Foto - LETAFoto - LETA

"Latvija Statoil" izpilddirektors Sandis Šteins piedalās SIA "Latvija Statoil" preses konferencē, kurā informē par jaunākajām tendencēm degvielas mazumtirdzniecībā, ērtas iepirkšanās segmentā un servisa pakalpojumu izmantošanā.

Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības “Balta” (RSA Group) padome par jauno prezidentu un valdes priekšsēdētāju ir apstiprinājusi Sandi Šteinu. Pirms tam no 2011.gada Sandis Šteins bijis “Statoil Fuel&Retail” Krievijas organizācijas vadītājs.

“Esmu priecīgs  pievienoties pieredzējušu profesionāļu komandai, kura augstas konkurences apstākļos gadu no gada spēj noturēt uzņēmumu stabilās nozares līderpozīcijās Latvijā, reizē iemantojot klientu atzinību. BALTA vienmēr ir rādījusi labu sniegumu, kas liek drošus pamatus tālākai uzņēmuma izaugsmei. Ar lielu interesi izmantošu savas zināšanas, lai “Balta” turpinātu jau uzsāktā kursa sasniegšanu, kā arī nospraustu jaunus mērķus. Šāds finanšu sektors man personīgi ir jauns izaicinājums profesionālajā karjerā, kur noteikti varēšu sniegt vērtīgu pienesumu arī no savas līdzšinējās pieredzes mazumtirdzniecības sfērā,” portālam “LA.lv” pastāstīja Sandis Šteins.

Sandis Šteins kopš 2011.gada augusta ir strādājis Krievijā par “Statoil” biznesa nodaļas vadītāju un viceprezidentu. Viņam ir astoņu gadu pieredze, strādājot “Statoil Latvia” iekšējās kontroles direktora, finanšu un vadības direktora un ģenerāldirektora amatā. Profesionālā karjera tika uzsākta akciju sabiedrībā “Preses nams” ekonomista un vēlāk izdevniecības direktora amatā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+