×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. maijs, 2012
Drukāt

Par auto zādzību aiztur grupējumu, kuru vidū arī policijas darbinieks

policisti13

Par automašīnas “Porsche Cayenne” zādzību Drošības policija (DP) aizturējusi 12 personu grupējumu, kuru vidū darbojās arī vidēja ranga Valsts policijas reģionālās pārvaldes darbinieks, kurš bija minētā nozieguma galvenais organizētājs.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja DP priekšnieks pienākumu izpildītājs Juris Leitietis, DP šā gada 13.aprīlī tika sākts kriminālprocess par zādzības, ja tā izdarītā lielā apmērā, organizēšanu. Sākotnējās noziedzīgās darbības izpaudās automašīnas “Porsche Cayenne” zādzībā, ko organizēta noziedzīga grupa plānoja nogādāt ārvalstīs tālākai pārdošanai.

Saistībā ar minētā nozieguma izdarīšanu 30.aprīlī tika aizturētas 12 personas, kuru aizturēšanā tika piesaistītas Valsts policijas Ceļu policijas un pretterorisma vienības “Omega” struktūrvienības.

Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā tika veiktas 12 sankcionētas kratīšanas, kuru laikā pie aizturētajām personām tika atrasti un izņemti šaujamieroči – karabīne, kombinētā bise, snaiperšautene “SVD” un munīcija – kopumā 648 dažāda kalibra patronas, kā arī četri frekvenču skeneri un signālu slāpētāji, kā arī vairākas rācijas, kas, pēc DP domām, tika pielietotas sekmīgai automašīnu zādzību organizēšanai un veikšanai.

Saistībā ar minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tiesa trim nozieguma izdarīšanā iesaistītajām personām piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, tostarp arī Valsts policijas amatpersonai. Pārējām personām tika piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu.

Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+