×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
2. decembris, 2016
Drukāt

Par bēdīgi slaveno šovu Liene Šomase honorāru nesaņems (26)

Foto - LETAFoto - LETA

Par bēdīgi slaveno šovu Daugavpilī Liene Šomase honorāru nesaņems.

“Maksāts netika, jo muzikālais priekšnesums netika realizēts,” portālam “la.lv” sacīja rīkotājs “Divu Krastu Radio” valdes loceklis Andrejs Trokša.

Populārā šlāgerdziedātāja L. Šomase paspēja izpildīt divas dziesmas, pēc kurām sāka plašāku monologu par valsti un Daugavpili. “Kāpēc es dzīvoju valstī, kas par mani nedomā?” – tie bija pieklājīgākie izteikumi. Rupjību dēļ programmas vadītājs viņai neļāva turpināt.

“Vai drīkst es tevi pārtraukšu?” viņai jautāja vakara vadītājs. “Diemžēl ir tā sanācis, ka “Rojas” puišiem ir ātrāk jābrauc, tāpēc mēs tevi pārtrauksim. Ļausim “Rojai”. Pēc tam viss notiksies.”

L. Šomases vārdu izvēle par valstī notiekošo izraisīja plašu viedokļu apmaiņu sociālajos tīklos visas nedēļas garumā. Un nedēļas laikā sociālajos tīklos parādījās arī jauni video.

Koncertprogramma “Šlāgeris Daugavpilī” ar četru populāru mākslinieku uzstāšanos Latgales pilsētā aizritēja svētdienas vēlā pēcpusdienā. Katram no māksliniekiem bija plānota pusstundu gara uzstāšanās ar sava repertuāra populārākajām dziesmām.

Nekādas pretenzijas no klausītājiem saņemtas neesot. Tās bijušas “tikai 10 minūtes”, pārējā programma izskanējusi kā plānots, uzstājoties Ingai un Normundam, Tihovsku ģimenei, kā arī grupai “Roja”.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Cik tauta var būt sekka tāpěc mes esam tur šajos sūdos ka valdiba var dirsts virsū un tauta tik pieliec plecus zemāk lai vairak tadu cilveku kā Liene

 2. Pareizi. Pateica. Malacis

 3. Nekas, katram ir tiesības izteikties. Un kad mūsu Āboltiņa svilpa un izņirgājās par cilvēkiem?! Tad nekas?! Tagad nabaga Lieni visi ēd nost.. katram gadās kļūdīties….

 4. īrijā pat sēnes lasot maksā naudu kā pie mums deputātiem(tautas kalpiem)
  domāt no labas dzīves visi aizbraukuši ekskursijā,pieredzes apmaiņā pastrādāt pie citiem saimniekiem kuri kaut cik vērtē cilvēkstundas-kaut vietējie tos darbus par tādu samaksu nedara…par lv samaksu jābūt patriotam lai strādātu un barot pirmkārt kungus-kas tautas kalpi un tad ja kaut kas vel paliek savus bērnus pabarot

 5. un ko tādu traku pateica?pateica mikrofonā to ko visi tāpat zin.mājās pie vakariņām vai saiešanās noteikti vel trakāki teksti iet vaļā par mūsu brīnumzemi…būtu visur kameras varētu pilnu netu piepildīt ar augstiem toņiem-Lienes epiteti pazustu kopējā troksnī…bet latvietim jau ka tik otru apd…st-pat ēst nedod

  • Jūtams no teksta, ka Jūsu paziņas tā runā, bet man pazīstamie cilvēki gan rupjus vārdus nelieto.

   • Margrietiņa vai Tu dzivo pasakā ?? Ko nozimě rupji vārdi Pěrses iela Igauņu tauta lasa ” dirsa” un kas. …a Tu gribi smalka izlikties afiget

 6. Lienei uz skatuves vairs nav, ko darīt, atliks tikai Īrijā sēnes lasīt….

 7. Ak tad par bēdīgi slaveno koncertu honorāru nesaņems?!
  Nu jā – nenodziedāja bet pateica…
  Bet mūsu bēdīgi slavenā valdība algas un prēmijas un piemaksas ar uzviju gan saņem, ko…???!

 8. neko taadu jau nepateica… makslinice nolaida tvaiku… nekas traks…

 9. Piedodiet, bet viņa ir PRASTA BĀBA.
  Tādā ģimenē augot, nekas cits nevar iznākt.

  • Neizlausās un neizskatās ka būtu savādăks(ka) ja būtu kaut grams inteĺiğences neatļautos uzrakstit to ko raksti …..

 10. Zākāt savu valsti un ar to vēl lepoties var tikai mankurts un kangars. Tādu radījumu ir jāizslēdz no sabiedrības aprites, no tāda ir jānovēršas vecākiem, radiem, draugiem un paziņām. Tāds radījums ir pelnījis tikai klaju nicinājumu un ar tādu radījumu nedrīkst būt nekāda solidaritāte, tikai klajš nicinājums. Kuri šādu radījumu cenšas attaisnot, tie arī ir pelnījuši tikai un vienīgi nicinājumu.

  • Zīmogs – kangars esi Tu! Šādu valsti ne tikai ķengāt vai piedod vai maz Tu saproti ko nozīmě vārds valsts…? Zemi mīlam un pat dievinam bet valsts sačakarěto sistĕmu ienīstu un ari Lienei ir tāpat tikai atšķirībā no daudziem citiem viņa nav gļěvule un var pateikt publiski bet citi myrmina zrm deguna měli dirsā iebāzuši…..

 11. Ko var kasīties kam tā negadās visiem ir savas vajības bet liekās ka aprunāt mēs tik makam neviss klausiīties.

 12. Ko tad tādu Šomase pateica, ko mēs jau tāpat nezinājām? Tikai pateica atklāti no skatuves!
  Tātad nebija ne līdēja, ne gļēvule. Nu un tagad par patiesību saņem vispārēju zākāšanos.
  Tāda nu nožēlojama ir tā mūsu sabiedrība, kura zinot visu to, kas notiek valstī – nespēj atbalstīt cilvēku, kurš nekautrējas par to runāt atklāti.

 13. Vajadzēja jau samaksāt. Viņa taču daugavpiliešus iepazīstināja ar ielasmeitu lietotu leksiku Tikai nepaspēja pastāstīt par saviem piegulētājiem, par kuriem viņa tik plaši dalās dažādos žurnālos.

 14. tauta jau tapat zina cik sita pagaidu valdiba ir noladeta somase pareizi izdarija

 15. Kā, nesaņems! Kasti alus jau varēja iedot. Vai vienu divlitrīgo 7%, DODIET NĒSAT SKOPUĻI.

 16. Šmakovkas muzejs un Marka Rotko mākslas centrs būtu apmeklējams pēc uzstāšanās publikas priekša.

 17. KO TU LIENE KAPAJI

 18. LABI NE NE KO TU KAPAJI

 19. OOO TAVA DZIVE TAS NAV ROZU LAUKS

Draugiem Facebook Twitter Google+