×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. novembris, 2017
Drukāt

Par bērna neaizvešanu līdz maršruta galapunktam šoferis saņems disciplinārsodu (19)

Foto: PexelsFoto: Pexels

Ilustratīvs foto.

Liepājas Autobusu parka (LAP) šoferis, kurš svētdien, 19. novembrī, neaizbrauca līdz maršruta galapunktam, izsēdinot nepilngadīgu bērnu pilsētas nomalē, saņems disciplinārsodu, LA.lv šodien uzzināja uzņēmumā.

Evita Kristiāna Ceimere sociālajā tīklā Facebook pauda sašutumu par to, ka desmitos vakarā pilsētas nomalē izsēdināta meitene, kurai turklāt Liepāja ir sveša. “Nabaga bērns viens pats svešā pilsētā, desmitos vakarā, tumsā, ne tai apdzīvotākajā pilsētas vietā sēž pieturā un raud. Kur ir šofera sirdsapziņa?! Ar to bērnu sazin kas varēja notikt, ja mēs ar vīru nebūtu tieši šai laikā gājuši laukā ar suni. Tādas dusmas šādos brīžos par bezatbildību un pilnīgu līdzcietības trūkumu sabiedrībā,” rakstīja liepājniece.

Otrdien par par notikušo incidentu vietējā reģionālajā maršruta Aizpute-Liepāja uzzināja LAP vadība. “LAP ir noskaidrojis, kurš šoferis veica reisu un pieņēma šo lēmumu, kā arī saņēmis šofera paskaidrojumu,” lakoniski vēstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Leonīda Krongorna paziņojums.

Uzņēmums norāda, ka nekādi blakus apstākļi – fakts, ka pēc attiecīgās pieturas autobusam nebūtu iespējas uzņemt citus pasažierus, pilsētas autobusa pienākšana pieturā uzreiz pēc vietējā reģionālā autobusa vai pasažieru skaits autobusā – nav ne mazākajā mērā attaisnojumi šofera rīcībai, tādēļ viņš saņems disciplinārsodu atbilstoši uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem.

LAP atvainojies pasažierei un izteicis pateicību Evitai Kristiānai Ceimerei, kas pievērsa LAP uzmanību notikušajam.

Tieši Liepājā šovasar traģiski pazuda un gāja bojā piecus gadus vecs zēns pēc tam, kad bija iekāpis nepareizā autobusā un nomaldījies. Toreiz izskanēja cerība, ka šis traģiskais notikums varētu mainīt sabiedrības attieksmi pret bērnu drošību.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Disciplinārsods – ar kulaku pa to bezkaunīgo muti!

 2. Darbinieks, veicot darbu ir rīkojies pretēji,,labiem tikumiem” tāpēc šāda rīcība pēc likuma pelna darba attiecību pārtraukšanu. LAP vadība neievēro darba likumus.

 3. Un ja nu galapunktā stāvēja kāds, kam atpakaļ braukt vajag?! Kā var nebraukt maršrutu līdz galam ibio, kāpēc tajā bordelī vēl priekšniecība nav nomainīta?????

 4. Bez vārda runas atlaist no darba.No tāda pat palīdzību nesagaidīsi ja paliks slikti izsviedīs mežā lai nosprāgst.

 5. Par braucienu jau arī bija samaksāts. Krāpniecība.

 6. Rīgas satiksmē neaizbraukšanu līdz maršruta galapunktam izskauda jau pirms padsmit gadiem. Un nežēlīgi. Liepājā ko,galīgākā visatļautība?!

 7. Šofera tīcība nekādā gadījumā nav attaisnojama.Tikai nez kur bija vecāki,ka mazs bērns vēlā vakarā stundā sabiedriskajā transportā brauc viens

 8. Atlaist šoferi būtu mazākais.

 9. Tas ir noziegums, nevis līdzcietības un atbildības trūkums!

 10. Man nav saprotams, kā tas ir – neaizveda līdz maršruta galapunktam? Neizdarīja savu darbu līdz galam? Un vēl izsēdināja pasažieri???? Izskatās, ka tas jau ir ierasts gājiens.

 11. Un tikkai disciplinārsods? Tādu kretīnu vajag no darba atlaist vai lielu naudas sodu uzlikt. Vārdu sakot kaut kā nozīmīgāk sodīt. Ja direkcija nesoda tādus darbiniekus, tad vajag reorganizēt priekšniecību.

 12. Kāpēc Ventspilī nav tādu sūdzību.Jo tur ir konkurss, lai tiktu strādāt.Liepaja ,kas ir atlaisti soferi par dzeršanu, pēc kāda laika, pieņem darbā atpakaļ, kas var būt par sirdsapziņu runa, ha,ha.

 13. Oho cik vienkārši! Un viss???? Jūs tur Liepājas autobusu parka tirliņi, kaunu esiet apēduši? Jums, plānprātiņi, sajēga vispār ir – kas varēja ar meiteni notikt? Viens idiots no jūsu autobusniekiem jau puisīti aizlaida nāvē, vēl nepietiek? Es mātes vietā noteikti būtu iesniegusi šo vareno iestādi tiesā, jo TĀDAS lietas nedrīkst ne notikt ,ne atkārtoties. Tas aptaurētais šoferis momentā jāpatriec ar sūdainu, tieši tā, ar sūdainu koku un Autobusu parka priekšnieķelim arī jāpazūd no darba, jo, acīmredzot, viņš neapjēdz vēl joprojām ne kas notika vasarā, ne kas arī tagad varēja notikt.

 14. Reizi gadā nedēļu pavadu Liepājā un katru reizi gadās kaut kāds piedzīvojums ar vismaz vienu autobusa šoferi. Rīgā tādas nepatīkamas situācijas ar stulbu šoferu mutes brūķēšanu man pat reizi desmit gados negadās. Reiz jau gribēju tam autoparkam pasūdzēties.

 15. LAP šoferi viena daļa ir absolūti idiņi.Nīgri,nelaipni,dusmīgi uz visiem un jebko.Tādus nekas nemainīs, un atlaist šos nevar,jo šoferi nepietiek.Protams, un paldies Dievam,ne visi viņi tādi.Pazīstu vairākus tiešām jaukus draiverīšus,par kuriem nevar teikt nevienu sliktu vārdu.Žēl vienīgi,ka tādi ir mazākumā.

 16. vai tiešām nav mācība tiem Liepājas autobusu šoferiem viena bērna nāve jau ir VAI TIEŠĀM TĀ IR VISATĻAUTĪBA kur var darīt ko grib tādos gadījumos nevajag kādu tur sodu BET ATLAIST NO DARBA AR ;LABU ”raksturojumu lai nākamajā darbā zin ko pieņem

Draugiem Facebook Twitter Google+