×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. februāris, 2016
Drukāt

Par bērnu seksuālu izmantošanu notiesāto vecāku lietu nosūta Latgales apgabaltiesai (3)

Foto - Līga Vasiļūna.Foto - Līga Vasiļūna.

Ilustratīvs foto.

Par savu bērnu seksuālu izmantošanu notiesāto vecāku lieta nosūtīta Latgales apgabaltiesai iztiesāšanai apelācijas kārtībā, aģentūra LETA noskaidroja Daugavpils tiesā.

Apelācijas sūdzību saistībā ar Daugavpils tiesas spriedumu, kurš abiem vecākiem paredz iespaidīgus cietumsodus, iesniegusi gan cietušo māte, gan arī tēvs.

Daugavpils tiesas spriedums paredz, ka tēvam aiz restēm būs jāpavada 18 gadi un viens mēnesis, mātei – 11 gadi. Abiem vecākiem tiesa piemērojusi arī probācijas uzraudzību uz attiecīgi trim un vienu gadu.

Prokurors savu bērnu seksuālā izmantošanā apsūdzētajiem vecākiem bija pieprasījis – tēvam – brīvības atņemšanu uz 17 gadiem un vienu mēnesi, mātei – uz 11 gadiem.

Bez vecāku gādības palikušie bērni patlaban atrodas bērnunamā.

Prokuratūra uzskata, ka abi apsūdzētie aptuveni trīs mēnešus vardarbīgi apmierinājuši dzimumtieksmi ar savu mazgadīgo bērnu, aģentūru LETA iepriekš informēja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Turklāt tēvs vardarbīgi apmierinājis dzimumtieksmi vēl ar diviem saviem mazgadīgajiem bērniem. Apsūdzētais, izmantojot ģimenes emocionālās saites, noziegumus pret saviem mazgadīgajiem bērniem veica laikā no 2008. līdz 2013.gadam.

Apsūdzētie savu vainu noziegumā atzinuši un nožēlojuši.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Katrs 3.cietumā ir tāds večveidīgs MĒSLS …
    Par IZVAROŠANU tiek tiesāti pat 7 x …
    STULBAIS nodokļu maksātājs šos MĒSLUS uztur par savu naudu un vēl ĻAUJ izvarot savus bērnus, sievietes…

  2. Šos vecākus nevajadzēja tiesāt bet sodīt ar nāvi .Tie nav vecāki bet kaut kādi lopi.Jeb mūža ieslodzījumu. Kas ir šie jadini ko iedeva iznāks ārā un turpinās jo tur samaņas vēl labākas lietas un viņi būs dusmigi uz visu pasauli.Valsts humāni rīkojas vīrieti vajag kaste lai vispār nav tā mantību ka nav vīrietis tad lai viņa nav.

Draugiem Facebook Twitter Google+