Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. augusts, 2015
Drukāt

Par bezpajumtnieku nogrimēts Ronaldu neatpazīts stundu spēlējis futbolu

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Trīskārtējais Zelta bumbas ieguvējs portugālis Krištianu Ronaldu, nogrimēts par bezpajumtnieku, stundu neatpazīts spēlējies futbolu vienā no Madrides laukumiem.

Apkārtējie Madrides ”Real” pārstāvošo futbolistu nav pazinuši, bet viena no meitenēm atteicās dot savu telefona numuru. Noslēpumainā svešinieka personība atklājās tikai tad, kad viņš noņēma liekos matus, bārdu un ūsas, un kādam zēnam uzdāvināja bumbu ar savu autogrāfu, pamatīgi pārsteidzot ne tikai viņu, bet arī apkārtējo pūli.

Īpaši organizētais pasākums notika jau šā gada janvārī, taču video publicēts tikai nesen.

Līdzīgā akcijā 2012. gadā, ko organizēja kompānija ”Pepsi”, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Klīvlendas ”Cavaliers” aizsargs Kairijs Īrvings, pārģērbies par vecu vīru kā ”Tēvocis Drjū”, neatpazīts rādīja dažādus brīnumus amatieru basketbola spēlē.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+