×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. marts, 2018
Drukāt

Par bezvēsts pazudušiem lielveikalā Kemerovā uzskata 38 cilvēkus (3)

Traģēdijas vietā Krievijā, Kemerovā. ITAR-TASS/LETATraģēdijas vietā Krievijā, Kemerovā. ITAR-TASS/LETA

Par bezvēsts pazudušiem Krievijā Kemerovas tirdzniecības centra ugunsgrēkā tiek uzskatīti 38 cilvēki, arī vairāk nekā 20 bērni, liecina pilsētas administrācijas informācija.

Administrācijas tīmekļa vietnē publicēts arī bojāgājušo saraksts, kuru identitāte ir noskaidrota. Šajā sarakstā ir 25 cilvēki.

Iepriekš tika ziņots, ka upuru tuvinieki apkopojuši datus par 85 bezvēsts pazudušajiem.

“Dati saņemti personīgi, pa pastu un īsziņās. Uzvārdi neatkārtojas, 70% bezvēsts pazudušo ir bērni, vidējais vecums – desmit līdz 13 gadi,” teikts ugunsgrēka upuru tuvinieku izveidotajā štābā.

Izmeklēšanas komiteja paziņoja, ka atbilstoši tuvinieku iesniegumiem pavisam par bezvēsts pazudušiem tiek uzskatīti 67 cilvēki.

“Šobrīd izmeklēšanai ir radinieku iesniegumi par 67 cilvēku pazušanu ugunsgrēka laikā tirdzniecības centrā Kemerovā,” pavēstīja Izmeklēšanas komitejas preses pārstāve Svetlana Petrenko.

Atbilstoši jaunākajiem datiem 25.martā Kemerovā ugunsgrēkā tirdzniecības centrā “Zimņaja višņa” dzīvību zaudējuši 64 cilvēki, arī vairāk nekā 40 bērni. Vairāki cilvēki hospitalizēti un tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Krievijā trešdien izsludinātas sēras.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. LA.lv sadarbojas ar krievijas varas iestādēm?

  2. Neoficiāli ziņo, ka bojāgājušie varetu būt divsimt-četrisimt, un pārsvarā tikai bērni. Visas nodegušās kinozāles esot bijušas aizslēgtas un no tām cilvēki neizkļuva. Varas iestādes mēģina faktisko upuru skaitu noklusēt, kā jau krievijā pieņemts.

  3. Pūķins pats aizcilpoja prom ka nosmirdēja vien. Vietējos iedzīvotājus izvairījās satikt.

Draugiem Facebook Twitter Google+