×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Par biatlonista Rastorgujeva ilgtermiņa ģenerālsponsoru kļuvusi “Norvik banka”

Foto - Viesturs SerdānsFoto - Viesturs Serdāns

Parakstot četru gadu sadarbības līgumu, “Norvik banka” kļuvusi par Latvijas Biatlona federācijas (LBF) sadarbības partneri un biatlonista Andreja Rastorgujeva ģenerālsponsoru.

Noslēgtais līgums ļauj turpināt attīstīt Latvijas biatlona tradīcijas un dod iespēju Rastorgujevam pilnvērtīgi gatavoties 2018.gada ziemas olimpiskajām spēlēm, paziņojumā medijiem informē “Norvik banka”.

Sadarbības līgums sastāv no divām daļām – finansējuma Rastorgujevam un atbalsta LBF aktivitātēm. Līguma pamatsumma ir 170 000 eiro, un tas paredz arī papildu finansējuma iespējas par izciliem sasniegumiem starptautiska mēroga sacensībās.

“Norvik bankas” paziņojumā teikts, ka kredītiestāde nodrošinās Rastorgujevam visu nepieciešamo, lai viņš varētu koncentrēties tikai uz treniņiem, īpaši, gatavojoties ziemas olimpiskajām spēlēm. Vienlaikus sadarbība būs vērsta arī uz Latvijas biatlona attīstību kopumā, tostarp veidojot plaša mēroga biatlona pasākumus, kas būs pieejami ikvienam interesentam.

“Esmu gandarīts, ka ir novērtēti mani sportiskie sasniegumi un izteikts atbalsts maniem mērķiem – lieliski startēt pasaules biatlona trasē. Šobrīd es un mans treneris varam koncentrēties tikai uz treniņiem, startiem sacensībās, un tas ir galvenais,” paudis Rastorgujevs.

Pirms mēneša Rastorgujevs atklāja, ka viņam, lai aizvadītu pilnvērtīgu nākamo sezonu, vēl trūkst 80 000 eiro, bet treneris Intars Berkulis iepriekš bija paudis, ka, lai pilnvērtīgi sagatavotos, sportistam sezonā būtu nepieciešami vismaz 120 000 eiro.

Iepriekšējās sezonas Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā Rastorgujevs izcīnīja 16.vietu, kas ir Latvijas sportistu trešais visu laiku augstākais panākums.

Pasaules kausa sacensībās 26 gadus vecais Rastorgujevs iepriekšējā sezonā astoņās sacensībās iekļuva labāko desmitniekā. Savukārt Soču olimpiskajās spēlēs viņam sekmīgākā bija devītā vieta 12,5 kilometru iedzīšanas distancē.

Jaunā biatlona sezona sāksies svētdien, kad Estersundā startēs Pasaules kausa pirmais posms.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+