×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
30. janvāris, 2015
Drukāt

Par brāļu Dukuru sasniegumiem valsts varētu izmaksāt naudas balvas 64 668 eiro apmērā (1)

Arhīva foto, Juris KalniņšArhīva foto, Juris Kalniņš

Par brāļu Martina un Tomasa Dukuru sasniegumiem Eiropas čempionātā valsts varētu izmaksāt naudas balvas 64 668 eiro apmērā, aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā.

Par izcīnīto zelta medaļu Eiropas čempionātā skeletonists M.Dukurs varētu saņemt naudas balvu līdz 14 229 eiro. Savukārt T.Dukurs par Eiropas čempionātā izcīnīto bronzas medaļu varētu saņemt naudas balvu līdz 5122 eiro.

Martina Dukura treneri un apkalpojošais personāls kopā var pretendēt uz naudas balvu līdz 7114 eiro apmērā, bet Tomasa Dukura treneri un apkalpojošais personāls kopā var pretendēt uz naudas balvu līdz 2561 eiro. Savukārt biedrība “Latvijas Bobsleja un skeletona federācija” par abu sportistu sasniegumiem var saņemt naudas balvu līdz 35 572 eiro skeletona sporta veida attīstībai.

Atbilstoši noteiktajai procedūrai sporta federācijas IZM iesniegs pieteikumus par naudas balvu piešķiršanu par sportistu sasniegumiem. Novembrī šie pieteikumi tiks virzīti izvērtēšanai Latvijas Nacionālajā sporta padomē, un padomes priekšlikumi par naudas balvu piešķišanu tiks iesniegti izskatīšanai Ministru kabinetā.

LETA jau ziņoja, ka Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Laplaņas trasē Francijā sesto gadu pēc kārtas kļuva par Eiropas čempionu. Pasaules labākais skeletonists bija labākais pirmajā braucienā, bet otrais brauciens sliktās ledus kvalitātes dēļ tika atcelts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viņi to ir godam nopelnījuši!!! Malači!!! Mēs par Jums!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+