×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. marts, 2017
Drukāt

Par braukšanu bez biļetes soda sievieti, kura nemaz nav izmantojusi sabiedrisko transportu (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

SIA “Rīgas satiksme” darbinieks kādai sievietei, kura nav nemaz nav pārvietojusies ar sabiedrisko transportu, izrakstījis sodu par braukšanu bez biļetes, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Rīdziniece pirms kāda laika pazaudējusi “Rīdzinieka karti”. Šā gada janvārī viņa saņēmusi nepatīkamu vēstuli no “Rīgas satiksmes”, kurā sievieti brīdina par nepieciešamību apmaksāt sodu par braukšanu bez biļetes. Biļešu kontrolieri pārkāpumu fiksējuši laikā, kad sieviete e-talonu bija pazaudējusi. Visticamāk, kāds svešinieks atradis viņas nozaudēto e-talonu un uzrādījis kontrolierim, kurš izrakstījis sodu, ņemot vērā tikai informāciju uz personalizētā e-talona.

Sieviete ir izmisumā piespriestā soda dēļ un vērsusies “Rīgas satiksmē”, taču uzņēmumā neesot gribējuši neko dzirdēt par pazaudēto e-talonu.

“Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane raidījumam nenoliedz, ka kontroles laikā kontrole pārbaudes laikā lūgusi uzrādīt vien personalizēto e-talonu, kas, pēc viņas domām, ir uzskatāms par personu apliecinošu dokumentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Lai iet pie jurista, un tas ātri vien Rīgas satiksmei ieriktēs vietā saprašanu. Ir valsts, kur par tādu joku var kļūt par miljonāru!:)

  2. Pat vadītāja apliecība nav personu apliecinošs dokuments, kā par tādu var uzskatīt kaut kādu pilsētnieka karti? 😀

  3. Latvietis latvietim latvietis.

  4. Baibai acīmredzot jāpalasa likums, kas tad ir personas apliecinošs dokuments.

    Saskaņā ar Personu apliecinošu dokumentu likuma 4.pantu personu apliecinošu dokumentu veidi ir personas apliecība un pase.

  5. Ko nenobloķēja? Slinkums dārgi maksā.

Draugiem Facebook Twitter Google+