×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Par ceturtās meitas tēvu drīzumā kļūs “Superbingo” vadītājs Armands Simsons (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, jau decembra vidū Simsonu ģimene kļūs kuplāka, jo “Superbingo” vadītājs un hokeja kluba “Dinamo Rīga” tehniskais direktors Armands Simsons (37) un viņa sieva Iveta Simsone (38) ir ceturtā bērniņa gaidībās.

Ģimenē jau aug trīs meitiņas – desmitgadīgā Patrīcija Paula, gadu jaunākā Eimija Pola un piecgadīgā Heidija Petra. Arī ceturtais bērniņš esot plānots un ļoti gaidīts. Armands atklāj, ka nav nozīmes vai gaidāms dēls vai meita, jo katrs bērns ir laime. “Kā smejos, katram dota sava misija, manējā ir rūpēties un vairot šajā pasaulē skaistumu un mieru. Jo, kad dzimst dēli, būs kari. Kad dzimst meitas, pasaulē ir miers. Mums ir divi krustdēli, un čaļi aug gan Ivetas brāļa, gan manas māsas ģimenē. Tā ir milzīgi liela vērtība un dārgums, ka mums drīz būs jau četras princeses!”

Laimīgs!? Vairāk nekā LAIMĪGS. Laime IR ??? Manas @mumitto ( @mrssimsonart4u ) @patricijapaula @eimijapola #heidijapetra ? #tobecontinued

A post shared by Armands Simsons (@armandssimsons) on

Manai karalienei teicu JĀ pirms 13 gadiem, saku JĀ arī šodien un teiktu JĀ vēl pēc 50 gadiem ? Jo tas vecais perdelis ? vēl joprojām pieprot savu arodu vēdErā??

A post shared by Armands Simsons (@armandssimsons) on

Sveiciens visām gan Latvijas, gan kaimiņvalstu ģimenēm uzsākot JAUNO JAUNO MĀCĪBU GADU! Prieku, laimi, lepnumu par saviem bērniem skolās un izturību vecākiem apgūstot jauno mācību vielu, lai arī, kuras klases zinības tās arī būtu! Un aicinām Jūs pieteikties un reģistrēties (bez maksas) lieliskajam @walmarkwalkingcompetition www.walk15.lv Tiekamies 23. septembrī @jurmalalv Dubultu pludmalē! Iesim visi KOPĀ! Atnāc un ejam! ??

A post shared by Armands Simsons (@armandssimsons) on

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =====

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+