Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Igaunija un Latvija vēlas kopīgus iepirkumus aizsardzības jomā

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma tiekas ar Igaunijas premjerministru Tāvi Reivasu, lai apspriestu divpusējās attiecības, ekonomiskās sadarbības perspektīvas, ES aktualitātes, kā arī Latvijas paveiktos un vēl plānotos darbus Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Igaunijas premjerministrs Tāvi Reivass ir vienisprātis, ka Baltijas valstīm ir jāvirzās uz kopīgu iepirkumu organizēšanu aizsardzības jomā. Šādu apņemšanos politiķi izteica vakar, tiekoties Rīgā. Reivass pauda atzinību par Latvijas mērķi virzīties uz 2% atvēlēšanu no budžeta aizsardzības jomai, atzīstot, ka tas nav viegls uzdevums, jo tas nozīmē izdevumu samazināšanu citām nozarēm.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (9)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+