Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Igaunija un Latvija vēlas kopīgus iepirkumus aizsardzības jomā

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma tiekas ar Igaunijas premjerministru Tāvi Reivasu, lai apspriestu divpusējās attiecības, ekonomiskās sadarbības perspektīvas, ES aktualitātes, kā arī Latvijas paveiktos un vēl plānotos darbus Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Igaunijas premjerministrs Tāvi Reivass ir vienisprātis, ka Baltijas valstīm ir jāvirzās uz kopīgu iepirkumu organizēšanu aizsardzības jomā. Šādu apņemšanos politiķi izteica vakar, tiekoties Rīgā. Reivass pauda atzinību par Latvijas mērķi virzīties uz 2% atvēlēšanu no budžeta aizsardzības jomai, atzīstot, ka tas nav viegls uzdevums, jo tas nozīmē izdevumu samazināšanu citām nozarēm.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+