×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. janvāris, 2012
Drukāt

Par cietsirdīgu suņa nogalināšanu Artai Šomasei piemēro piespiedu darbu

Foto - LETAFoto - LETA

Par cietsirdīgu suņa nogalināšanu Valkas rajona tiesa trešdien Artai Šomasei piemērojusi 200 stundu piespiedu darbu, aģentūru BNS informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Nataļja Oskina.

Šomase tiesā savu vainu pilnībā atzina. Tiesā viņa izdarīto nožēloja un teica, ka tagad tā vairs nerīkotos.

“Apsūdzētā savu vainu atzina pilnībā. Viņa atbrīvojusies no suņa, kurš bijis nepaklausīgs un sagādājis problēmas. Izdarīto viņa nožēloja un tagad tā vairs nerīkotos,” Oskina citēja spriedumu.

Tiesa Šomasei piesprieda 200 stundu piespiedu darbu. Oskina sacīja, ka tiesa apstiprinājusi 15.decembrī ar prokurori noslēgto vienošanos par šādu sodu.

Jau ziņots, ka Ziemeļvidzemē, Jērcēnu pusē, novembra beigās kādā novadgrāvī tika atrasta nežēlīgi nogalināta takšu šķirnes kucīte. Dzīvniekam bija sasietas kājas un klāt piesiets maiss ar akmeni.

Sākotnēji kultūras darbiniecei Šomasei apsūdzība tika uzrādīta par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kuras dēļ tie ir gājuši bojā vai ir sakropļoti. Par to varēja sodīt arī ar brīvības atņemšanu līdz četriem gadiem vai arestu, vai naudas sodu līdz 80 minimālajām mēnešalgām.

Arta Šomase ir pazīstamās dziedātājas Lienes Šomases māte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+