Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
29. novembris, 2016
Drukāt

Par dalību sacīkstēs Krimā zēģelētājs Preiss netiek pie prēmijas par sasniegumiem sportā (1)

windpic.dewindpic.de

Nacionālā sporta padome šodien pieņēma lēmumu naudas balvu par augstiem sasniegumiem sportā nepiešķirt Latvijas Zēģelētāju savienības sportistam Jānim Preisam.

Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs atklājis, ka federācija rosināja balvu Preisam piešķirt par 2015.gada PČ izcīnīto otro vietu “Formula Windsurfing” klasē.
Neskatoties uz šo ierosinājumu, naudas balvas piešķiršana Preisam netika atbalstīta, ņemot vērā viņa dalību sporta sacensībās “Russian Formula Windsurfing European Cup”, kas notika šī gada septembrī Krievijas prettiesiski anektētajā Krimā.

Padomes ieskatā šāda sportista rīcība ir pretrunā Latvijas nostājai Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes jautājumos, saskaņā ar kuru Krimas Autonomā Republika tiek uzskatīta par neatņemamu Ukrainas sastāvdaļu.

Nacionālā sporta padome šodien atbalstīja 207 naudas balvu piešķiršanu sportistiem, viņu treneriem un apkalpojošajam personālam par izciliem sasniegumiem sportā 2015.gada nogalē un 2016.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ļoti pareizs lēmums. ja brauc uz okupētām teritorijām, tad jārēķinās ar sekām.

Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video, foto
Draugiem Facebook Twitter Google+