×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Par deviņām zādzībām piespriež trīsarpus gadus cietumā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Par deviņām zādzībām no dzīvokļiem Liepājā kopumā vairāk nekā 8653 eiro apmērā Liepājas tiesa Sergejam Rebrijevam piespriedusi trīsarpus gadus cietumā, aģentūra BNS uzzināja Liepājas tiesā.

Pilns tiesas spriedums būs pieejams 11. novembrī.

Atbilstoši lēmumam par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētais laika posmā no 2015. gada aprīļa līdz maijam uzlauza dzīvokļu durvju slēdzenes un iekļuva kopumā deviņos dzīvokļos, kur nozaga dažādas mantas, piemēram, portatīvo datoru, televizoru, videokameru, personu dzimšanas apliecības, rotaslietas un citas vērtīgas mantas.

Apsūdzētais pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma panta par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa. Tāpat apsūdzētais saukts pie kriminālatbildības par šajā Krimināllikuma pantā norādītā nozieguma mēģinājumu.

Par šo noziedzīgo nodarījumu Krimināllikums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pie kriminālatbildības apsūdzētais saukts arī pēc Krimināllikuma panta par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu. Par šo noziedzīgo nodarījumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Apsūdzība celta arī pēc Krimināllikuma panta par dokumenta, kas piešķir tiesības vai atbrīvo no pienākumiem, zīmoga vai spiedoga nolaupīšanu, noslēpšanu, tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, kā arī par nolaupītā dokumenta, zīmoga vai spiedoga izmantošanu vai realizēšanu. Krimināllikums par šādu nodarījumu paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+