×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Par diviem miljoniem eiro vēlas pārdot Fonteina viesnīcu Liepājā

Foto Fontaine Royal Hotel/FacebookFoto Fontaine Royal Hotel/Facebook

Īpašnieks par diviem miljoniem eiro piedāvā iegādāties viesnīcas “Fontaine Royal Hotel” ēku Liepājā, Stūrmaņu ielā 1, apstiprināja SIA “Fontaine Ent.” valdes loceklis Gustavs Pelēcis.

Sludinājums par viesnīcas pārdošanu ievietots sludinājumu portālā “ss.lv”. Tajā norādīts, ka iespējams apspriest arī jautājumu par viesnīcas nomu.

Ar uzņēmēju Luiju Fonteinu neizdevās sazināties, taču sludinājuma patiesumu apstiprināja Pelēcis, kurš pazīstams arī kā Fonteina palīgs un tulks un kura kontaktinformācija bija norādīta arī sludinājumā. “Ja jau šāds sludinājums ir, tad tā ir taisnība,” sacīja Pelēcis, apstiprinot, ka sludinājumu ir ievietojis viņa pārstāvētais uzņēmums “Fontaine Ent.”.

Iemeslus, kāpēc uzņēmums viesnīcas ēku vēlas pārdot, viņš gan neatklāja un plašākus komentārus nesniedza.

Sludinājumā, kas publicēts 19.septembrī, norādīts, ka viesnīcas ēkas kopējā platība ir nepilni 5000 kvadrātmetru. Viesnīcā izvietots SPA centrs, restorāns, bārs, sporta zāle un 52 dažādas klases numuriņi. Viesnīcas pirmajā stāvā ir iznomājamas telpas, kas pārsvarā arī ir iznomātas un ienes regulārus ienākumus.

SIA “Fontaine Ent.” dibināta 1996.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. Kā liecina “Firmas.lv” informācija, savulaik uzņēmuma īpašnieks bija uzņēmējs Luijs Fonteins jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss, bet pašlaik vienīgā uzņēmuma īpašniece ir viņa sieva Ivonna Kalita.

Uzņēmums 2014.gadā strādājis ar nepilnu divu miljonu eiro apgrozījumu un 152 399 eiro peļņu. Pagājušā gada pārskatu uzņēmums nav iesniedzis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+