Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. marts, 2014
Drukāt

Par divu bērnu seksuālu izmantošanu piespriež 12 gadus cietumā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Jēkabpils rajona tiesa piespriedusi 12 gadus un sešus mēnešus cietumā vīrietim par divu mazgadīgu meiteņu seksuālu izmantošanu, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Tiesa atzina apsūdzēto par vainīgu dzimumtieksmes apmierināšanā ar mazgadīgo un netiklu darbību izdarīšanā ar mazgadīgo.

Likumā paredzētā sankcija gan ir daudz bargāka, jo par šādiem noziegumiem var piespriest mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu līdz 20 gadiem.

Saskaņā ar apsūdzību vīrietis vairākkārtīgi panāca, ka divas mazgadīgas meitenes uzturējās pie viņa dzīvoklī. Izmantojot mazgadīgo nespēju izprast notiekošo un nespēju pretoties savas mazgadības dēļ, apsūdzētais apmierināja savu dzimumtieksmi pretdabiskā veidā un veica netiklas darbības, kas atstāja sekas cietušo psihiskajā veselībā.

Pilns spriedums būs pieejams 12.martā. Pēc tam to varēs pārsūdzēt apelācijas kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tiesnešam savu bērnu laikam nav.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+