×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
19. decembris, 2014
Drukāt

Par klostermāsas un vēl vienas sievietes slepkavību aiztur 18 gadus vecu jaunieti (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts policija (VP) ceturtdien aizturējusi kādu 18 gadus vecu jaunieti, kurš tiek turēts aizdomās par divu sieviešu slepkavībām, informē VP Rīgas reģiona pārvaldē.

Abas slepkavības pastrādātas Ķīpsalā, un abos gadījumos jaunietis par upuriem izvēlējies kundzes gados.

VP klāsta, ka policija ceturtdien, 18. decembrī, saņēma informāciju, ka bez vēsts pazudusi kāda 1958. gadā dzimusi sieviete. Meklēšanā iesaistījās gan policisti, gan pazudušās sievietes darba kolēģi. Ar viņu palīdzību Ķīpsalā, Balasta dambī netālu no Matrožu ielas atrasts sievietes līķis. Uzreiz bija manāms, ka noticis noziegums – sievietei bija sista brūce galvā, saplēstas drēbes, turklāt varmāka līķi bija mēģinājis noslēpt.

Nekavējoties uzsākts kriminālprocess par slepkavību atbildību pastiprinošos apstākļos, un policija uzsāka iespējamā slepkavas meklēšanu. Pēc dažām stundām VP Rīgas Kriminālpolicijas darbiniekiem izdevās noskaidrot un atrast iespējamo vainīgo – aizturēts 18 gadus vecs jaunietis, kurš agrāk nav nonācis policijas redzeslokā.

Jau pirms aizturēšanas izmeklētājiem radās aizdomas, ka jaunais vīrietis varētu būt saistīts ar vēl vienu slepkavību, kas iepriekš paveikta turpat Ķīpsalā – 1935.gadā dzimušas klostermāsas slepkavību -, jo abu noziegumu rokraksts pilnībā sakrita. Šonakt nopratināšanas laikā aizdomām tika gūts apstiprinājums – jaunietis atzinās abās slepkavībās.

Šobrīd aizturētais atrodas īslaicīgā aizturēšanas izolatorā. Policija drīzumā lūgs tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu. Izmeklēšana turpinās, un tās ietvaros policija pārbauda, vai jaunietis saistīts arī ar citiem noziegumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kad policijā profesionāļi kārtīgi sit,atzīsies visā,ko pieprasīs atzīties…

Draugiem Facebook Twitter Google+