Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
14. augusts, 2015
Drukāt

Par draudiem nodedzināt māju, kurā mīt paša bērni, Alsungā aiztur vīrieti

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Alsungā, kādās mājās Raiņa ielā, 31. jūlijā ieradies 1988. gadā dzimis vīrietis, mājas saimnieces bijušais dzīvesbiedrs un bērnu tēvs, draudot izdarīt slepkavību, aizdedzinot māju, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

Vīrietis notikuma brīdī atradies stiprā alkohola reibumā. Dusmās par izirušo kopdzīvi viņš vēlējās paņemt pie sevis abu kopējo bērnu.

Vīrietis jau bija aplējis māju un iedzīvi ar degvielu un izteicis draudus visu nodedzināt, tomēr pēdējā brīdī no nodoma atteicās. Sieviete pēc notikušā bija spiesta māju pamest, jo tajā vairs nebija dzīvošanai piemēroti dzīves apstākļi.

Policija vīrieti aizturēja, un viņam tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

9. augustā vīrietis pie savas bijušās dzīvesbiedres atgriezās vēlreiz, šajā reizē policija viņu aizturēja un nogādāja medicīnas iestādē Liepājā. Sieviete nodota sociālā dienesta aprūpē.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (49)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+