×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

Par dzeršanu atstādināts Ludzas policijas iecirkņa priekšnieka vietnieks (6)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šodien no amata pienākumu pildīšanas atstādināts Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks, jo pieķerts alkohola reibumā darba laikā, informē VP.

11. augustā Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks neieradās darbā un nebija sasniedzams. Vēlāk tajā pašā dienā kolēģi viņu atrada un konstatēja, ka viņš ir manāmā alkohola reibumā. Tā kā viņš atteicās no reibuma pārbaudes, mediķi reibumu konstatēja klīniski.

Notikušā pārbaudīšanu uzreiz pārņēma VP Iekšējās drošības biroja darbinieki un šobrīd ir uzsākta disciplinārlieta, kuras ietvaros policijas darbinieks atstādināts no amata pienākumu pildīšanas.

Valsts policijas Iekšējās drošības birojs šādus pārkāpumus vērtē ļoti bargi un uzskata, ka šādiem darbiniekiem Valsts policijā nav vietas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Tā kā viņš atteicās no reibuma pārbaudes, mediķi reibumu konstatēja klīniski.
  ——————————
  ?????????????????????????????

 2. Riebjas pogaini idijoti! Atbildēt

  Tad, kas tie bija par …kropļiem, kas atbizoja pie viņa uz mājām, a?
  Ja nav darbā, tas nenozīmē, ka kuram katram idijotam!!!!jāvelkas uz mājām … un tad lepni jāpiebļauj Latvija, ka mājās(!!!) ir dzēris!
  Piesiet bumbas var tikai par NEBŪŠANU darbā, un tikai tādā gadījumā, ja nav papīra uz rokas, ka ņem brīvdienu!
  Punkc!

 3. jāsaprot, ka stresains darbs

 4. Cik zinu, tad Kārtības policijas priekšnieks bija atvaļinājumā vai brīvdienā. Arī dzēris nebija, jo alkoholu nelieto. Gan ir problēmas ar veseību. Iespējams tas bija uzskatīts par reibumu. Tā arī pirms vairākiem gadiem bija Rīgā, kad vienu profesoru mediķi uzskatīja par piedzērušo un tas nomira.

  • Kāpēc nāvigi slimi cilvēki strādā policijā?Vai arī ceļu policists Romanovs bija smagi slims?Vai kāds ir saskaitījis cik cilvēkus ir sabraukuši Ludzas policisti līdz nāvei pēdējos 12 gados?Vismaz septiņus.Tas laikam ir valsts rekords.Ludza ir maza pilsēta un daudzi iedzīvotāji redzējuši kā slimais Kārtibas policijas priekšnieks uz ļenganām kājām mokās ar bankomātu vai rītos viņa kabinetā grūti elpot no alkohola dvingas.

Draugiem Facebook Twitter Google+