Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. maijs, 2014
Drukāt

Par dzīvokļa durvju bojāšanu Rīgā aiztur trīs huligānus

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa darbinieki svētdien aizturējuši trīs huligānus, kuri ar cirvi, skrūvgriežiem un nažiem bojājuši kāda dzīvokļa durvis, liecina VP informācija.

Ķengaraga iecirkņa darbinieki svētdien saņēmuši izsaukumu uz Lokomotīves ielu, kur kāda sieviete ziņojusi, ka tiek bojātas viņas dzīvokļa durvis. Trīs vīrieši bija ieradušies ciemos pie dzīvokļa saimnieces dēla, tomēr sieviete, neatverot durvis, norādīja, ka dēla nav mājās.

Izdzirdot sievietes atbildi, visi trīs vīrieši ar cirvi, skrūvgriežiem un nažiem sāka bojāt dzīvokļa durvis. Pēc sievietes zvana, notikuma vietā nekavējoties ieradās policijas darbinieki, kuri jau agrāk sodītos vīriešus nogādāja izolatorā.

Par notikušo sākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai tas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu. Šādam likuma pārkāpumam paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+