×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

Par ES naudu pirks jaunus tērpus Kocēnu amatierkolektīviem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lauku atbalsta dienesta (LAD) Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprinājusi Kocēnu novada domes projektu “Cauri gadsimtiem nāci dziesmas darināt, nāci dejas izdejot!”, portālu LA.lv informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.

Projekta pamatideja ir nodrošināt Kocēnu pagasta amatierkolektīvu kvalitatīvu darbību un to pamatdarbības sasaisti ar gadsimtos veidojušām kultūrvēsturiskām vērtībām Kocēnos – Kokmuižas pils vēsturi un tās parku.

Projektā tiks iegādāti 10 Ziemeļvidzemes tautas tērpu komplekti vidējās paaudzes tautas deju kolektīvam “Savieši”, 24 – sievu tērpi, desmit vīru tērpi un viens – jauktā kora “Imera” diriģentam, tāpat arī 13 muižas tērpi sievietēm un septiņi muižas tērpi vīriešiem Kocēnu pagasta kultūrvēsturisko vērtību popularizēšanai.

Īstenojot projektu, tiks pilnveidota Kocēnu pagasta pašdarbības kolektīvu radošā izaugsme, kas veicinās Vidzemes tautas un Kocēnu muižas kultūrvēsturisko tradīciju saglabāšanu un popularizēšanu, kā arī tautas mākslas žanru.

Projekta īstenošanai LAD piešķīrusi Eiropas Savienības (ES) finansējumu projekta īstenošanai 12 555,99 eiro, bet 1 777.87 ir Kocēnu novada domes līdzfinansējums.

Projekts tiks īstenots līdz 2014. gada 5. novembrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Priekš Kocēniem apsveicams pasākums,bet ko saka vācu nodokļu maksātāji ,viņiem jāstrādā lai pirktu kaut kādos nezināmos Kocēnos dejotāju tērpus. Tas ir tāpat kā pie mums Latvijā ir nemierā,ka jāiemaksā nauda stabilitātes fondā ,lai dzēstu Grieķijas parādus.

Draugiem Facebook Twitter Google+