×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Gada cilvēks tūrismā – “Lauku ceļotāja” vadītāja Ziemele

ziemele_letatrifanova_8

Šodien tūrisma izstādes “Balttour 2014” laikā 11.reizi tika pasniegta balva “Gada cilvēks tūrismā 2013”, kas pasniegta Latvijas lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” vadītājai Asnātei Ziemelei.

Balva pasniegta septiņās nominācijās.

Nominācijā “Uzņēmējs naktsmītņu biznesā 2013” uzvarēja “Radisson Blu Elizabete” pārstāvis Gints Dzirnieks. Uz šo balvu pretendēja arī “Dome Hotel” pārstāvis Jānis Pinnis un “Wellton Hotels Group” pārstāve Jeļena Stirna.

Kategorijā “Uzņēmējs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā 2013” uzvarēja “Impro Ceļojumi” pārstāvis Vilnis Klinovičs. Uz balvu pretendēja arī “Kolumba” pārstāve Kitija Reinfelde un “Latvia Tours” pārstāve Ieva Keiša.

Kategorijā “Tūrisma informācijas centra vadītājs 2013” tika pasniegtas divas balvas – Saulkrastu Tūrisma informācijas centra pārstāvei Gitai Memmēnai un Limbažu Tūrisma informācijas centra pārstāvei Ilzei Millerei. Tāpat uz balvu pretendēja Madonas Tūrisma informācijas centra pārstāve Sanita Soma un Valmieras Tūrisma informācijas centra pārstāve Anita Deigele.

Kategorijā “Restorāna vadītājs 2013” uzvarēja “EcoCatering” pārstāvis Rihards Fridenbergs-Kalniņš. Uz balvu pretendēja arī “Innocent Cafe” pārstāvis Arvis Zemanis un “3 pavāru restorāna” pārstāvis Mārtiņš Sirmais.

Kategorijā “Tūrisma žurnālists 2013” balvu ieguva portāla “Delfi” fotogrāfs Mārtiņš Purviņš. Uz balvu pretendēja arī televīzijas raidījuma “Te” pārstāvis Pauls Timrots, portāla “Četras sezonas” pārstāve Signe Meirāne un raidījuma “Latvijas garša” pārstāve Elīna Doļģe.

Savukārt kategorijā “Tūrisma mājaslapa 2013” uzvarēja “Aerodium.lv”. Šajā kategorijā bija nominētas arī “Ecolines.lv” un “Letasaviobiletes.lv” mājaslapas.

Balva “Gada cilvēks tūrismā 2013” tiek pasniegta tūrisma nozares profesionāļiem, kuri ir veiksmīgi ne tikai savā arodā, bet arī velta daudz enerģijas tūrisma nozares interešu aizstāvībai. Pretendentus izvirza tūrisma nozares pārstāvji un citi interesenti, kurus apkopo, izvērtē un nolemj komisija deviņu cilvēku sastāvā. Trīs komisijas pārstāvji ir no SIA “Eiropas reģionālā tūrisma institūts” un seši komisijas locekļi no Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas, Ekonomikas ministrijas, Pavāru kluba un eksperti.

Jau ziņots, ka pērn par “Gada cilvēku tūrismā 2012” laureātu kļuva Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Armands Slokenbergs. Nominācijā “Uzņēmējs naktsmītņu biznesā 2012” uzvarēja Liepājā esošās viesnīcas “Fontaine” direktors Stīns Lorens, nominācijā “Uzņēmējs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā 2012” – “TAS Baltics” direktore Natālija Sukure, nominācijā “Tūrisma informācijas centra vadītājs 2012” – Ludzas Tūrisma informācijas centra vadītāja Līga Kondrāte.

Savukārt nominācijā “Restorāna vadītājs 2012” uzvarēja restorānu “Garage”, “Kitchen” vadītājs Jānis Jenzis, nominācijā “Tūrisma žurnālists 2012” – “Mediju nama” pārstāve Līga Rušeniece, nominācijā “Tūrisma mājaslapa 2012” par labāko atzīta “Visitventspils.com”, bet nominācijā “Īpašs ieguldījums tūrisma biznesā 2012” – Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas izpilddirektore Astrīda Trupovniece.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+