Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. augusts, 2015
Drukāt

Par Gada talismanu kļūst Lote no Izgudrotāju ciema

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Svētdien, 16. augustā, Rīgas svētki laikā noslēgušies jau sestie Lielo leļļu un talismanu svētki, kuros par gada talismanu šogad tika atzīts “Tallink Latvija” talismanu – Lote no izgudrotāju ciema, vēsta pasākuma rīkotāji.

Kopumā svētkos piedalījās vairāk nekā 20 talismanu un lielo leļļu no visas Latvijas. Svētki šogad priecēja ne vien ar krāšņām lellēm un talismaniem, bet arī ar dažādām aktivitātēm un jautrām izdarībām. Kā katru gadu svētku dalībnieki un apmeklētāji devās tradicionālajā svētku gājienā pa Rīgas ielām no Esplanādes uz 11. novembra krastmalu, kur tika noskaidrots šī gada uzvarētājs, kā arī kopīgi ar svētku apmeklētājiem tika dejotas jautras rokenrola dejas.

Šogad tika novērota īpaši liela apmeklētāju aktivitāte, lai nobalsotu par savu mīļāko talismanu – kopumā par visām lellēm un talismaniem tika saņemtas vairāk nekā 6000 balsis. Spraigā balsojumā par Latvijas gada talismanu šogad tika atzīts Tallink Latvija talismans – Lotte, kas kopā ar svētku apmeklētājiem visas dienas garumā rotaļājās, spēlēja spēles un priecēja bērnus ar dažām dāvaniņām. Īpaši liela atsaucība bija arī talismaniem, kas šogad svētkos piedalījās pirmo reizi.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+