×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. augusts, 2013
Drukāt

Par gaiļu cīņu rīkošanu aiztur rumāņu princesi

Foto - AFPFoto - AFP

ASV sākta izmeklēšana pret Rumānijas pēdējā karaļa meitu Irēnu, kura tiek apsūdzēta nelegālu gaiļu cīņu rīkošanā savā Oregonas lauku īpašumā, raksta britu avīze “The Independent”.

Apsūdzības izvirzītas arī rumāņu princeses vīram vietējā šerifa vietniekam Džonam Veslijam Volkeram, kurš tāpat kā viņa sieva apgalvo, ka neesot vainīgi. Tiesa, izmeklētāju rīcībā nonākuši gada garumā paslepus uzņemti videomateriāli ar gaiļu cīņām Irēnas un viņa vīra lauku īpašumā. Turklāt vienā no tiem redzams, kā Rumānijas pēdēja karaļa meita derību slēdzējiem un cīņu vērotājiem tirgo alkoholiskos dzērienus un uzkodas.

Irēna un viņas vīrs šobrīd atrodas apcietinājumā, un policija konfiscējusi viņu īpašumā atrasto skaidro naudu, dažādus finanšu dokumentos, mobilos tālruņus un gaiļu cīņu aprīkojumu, informē ārvalstu mediji. Tāpat policija Irēnas mājās atradusi adatas un kādu vielu, kas, domājams, putniem pirms cīņas tiek injicēta, lai uzlabotu to sniegumu.

60 gadus vecā princese Irēna ir dzimusi Šveices pilsētā Lozanā, un ir šobrīd 91 gada vecumu sasniegušā karaļa Mihaja I trešā meita. Viņš bija Rumānijas pēdējais karalis, kurš tika gāzts 1947. gadā, kad valsts vadību pārņēma Komunistiskā partija. Pēc komunistu nākšanas pie varas viņš pārcēlās uz Šveici, kur kļuva par veiksmīgu uzņēmēju. Ņemot vērā to, ka Mihaja I gāšana bija pretlikumīga, viņa ģimene sev saglabājusi visu karaliskos titulus, kaut nekādas politiskās varas viņiem vairs nav.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+