Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
28. marts, 2014
Drukāt

Par genocīda trivializēšanu būs jāatbild
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāti vakar otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Krimināllikumā, kas paredz kriminālatbildību par genocīda trivializēšanu.

Atbilstoši apstiprinātajiem grozījumiem Krimināllikuma 74.1 pants vēsta: “Par genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru vai kara nozieguma publisku slavināšanu vai īstenotā genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru vai kara nozieguma publisku noliegšanu vai attaisnošanu, vai rupju trivializēšanu – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.” Grozījumus otrajā lasījumā atbalstīja ar 59 balsīm par, 25 – pret.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijā ir daudz genocīdi.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+