×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Par izglītības eksportu balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” saņem RSU

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Stradiņa universitātes ēka.

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (V) ceturtdien Rīgas Stradiņa universitātei (RSU) pasniedza Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!”, portālu “LA.lv” informēja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Šī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Eksporta balva tiek pasniegta labākajiem eksportētājiem, ko izraugās LTRK Eksporta padome.

“Mēs esam pieraduši dzirdēt, ka Latvijas eksports ir spēcīgs ražošanas un citās tautsaimniecības nozarēs, taču tikpat veiksmīgi ir iespējams eksportēt garīgas vērtības – izglītību un zināšanas. Rīgas Stradiņa universitāte, šogad saņemot Krišjāņa Valdemāra balvu, apliecina, ka izglītības un zināšanu eksports ne tikai uzlabo studiju procesu un vairo universitātes labo slavu, bet arī sniedz būtisku ieguldījumu Latvijas ekonomikā un nes mūsu valsts vārdu pasaulē,” atzīst Druviete.

Pēdējo četru gadu laikā ārvalstu studentu skaits RSU ir vairāk nekā desmitkāršojies, un šobrīd universitāte piesaista studējošos jau no 32 pasaules valstīm. “Universitātes starptautiskais prestižs, augstā studiju kvalitāte un eiropeiskās vērtības ir tā kvalitātes zīme, kuras dēļ šodien tieši Rīgas Stradiņa universitāte saņem Krišjāņa Valdemāra balvu eksportā,” ir pārliecināta ministre.

LTRK Eksporta balva pasniegta pasākuma “Eksporta diena 2014” laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+