Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. septembris, 2016
Drukāt

Par jauno Igaunijas ārlietu ministru kļūs Jirgens Ligi

Foto LETAFoto LETA

Par jauno Igaunijas ārlietu ministru kļūs pašreizējais izglītibas un zinātnes ministrs Jirgens Ligi, vēsta Igaunijas sabiedriskā televīzija.

Tā ziņo, ka premjerministrs un Reformu partijas priekšsēdētājs Tāvi Reivass svētdienas vakarā nosūtījis vēstuli partijas biedriem, kurā informē, ka partijas valdes sēdē pirmdien ierosinās atbalstīt Ligi kandidatūru ārlietu ministra amatam. Savukārt par izglītības un zinātnes ministra amata kandidāti Reivass ir nolēmis izvirzīt parlamenta deputāti Marisu Lauri.

Jau vēstīts, ka pašreizējā ārlietu ministre Marina Kaljuranda, kuru darbam valdībā izvirzīja Reformu partija, bet kas nav nevienas partijas biedre, piektdien iesniedza atlūgumu, jo ir nolēmusi kandidēt uz valsts prezidenta amatu.

57 gadus vecais Ligi ir Reformu partijas priekšsēdētāja vietnieks. No 2005. līdz 2007.gadam viņš bija aizsardzības ministrs, no 2009. līdz 2014.gadam – finanšu ministrs, bet kopš 2015.gada ir izglītības un zinātnes ministrs.

Atbilstoši līgumam par valdošo koalīciju ārlietu ministra amats pienākas Reformu partijai.

Pievienot komentāru

"Biedējošo klaunu" uzbrukumi: Austrijā savainoti vairāki cilvēki Tuvojoties Helovīnam, vairāki cilvēki Austrijā guvuši savainojumus biedējošu klaunu tērpos ģērbušos cilvēku uzbrukumos.
Draugiem Facebook Twitter Google+