Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
31. oktobris, 2013
Drukāt

Par jauno zemnieku izaugsmes forumu izveido klipu (+VIDEO) (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības "Latraps" ģenerāldirektors Edgars Ruža piedalās lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva sabiedrības "Latraps" rīkotajā diskusijā par kooperatīvu nozīmi Latvijas lauksaimniecībā.

Biedrība “Jauno zemnieku klubs” (JZK) par tās organizēto jauniešu izaugsmes forumu “Solis” izveidojusi klipu, kurā stāsta par foruma norisi, iespējām un mērķiem, portālu “LA.lv” informēja  JZK.

Foruma galvenie mērķi ir iepazīstināt jauniešus ar uzņēmējdarbības un lauksaimniecības iespējām lauku teritorijās, sniegt kvalitatīvu informāciju par atbalsta programmām jaunajiem lauksaimniekiem un uzņēmējiem, kā arī motivēt jaunatni veicināt lauku reģionu attīstību.

Jauniešu izaugsmes forums “Solis” notika no 18. līdz 20.oktobrim, un šogad tas risinājās otro reizi Ogres novadā. Forums tapa sadarbībā ar kooperatīvo sabiedrību “Latraps”, “AgroCredit”, “Agrera, Agtech”, “Trikāta” un “Hipotēku banku”.

JZK ir brīvprātīga nevalstiska organizācija, kura apvieno jaunos lauksaimniekus, lauku jaunatni un citus interesentus, kuriem rūp lauku reģionu attīstība. Biedrība darbojas kopš 1991.gada un aktīvi iesaistās dažādu pasākumu rīkošanā jauniešiem no visas Latvijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. проститутки Казани [url=http://putanakzn.com/]индивидуалка в казани[/url]

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+