Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
31. oktobris, 2013
Drukāt

Par jauno zemnieku izaugsmes forumu izveido klipu (+VIDEO) (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības "Latraps" ģenerāldirektors Edgars Ruža piedalās lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva sabiedrības "Latraps" rīkotajā diskusijā par kooperatīvu nozīmi Latvijas lauksaimniecībā.

Biedrība “Jauno zemnieku klubs” (JZK) par tās organizēto jauniešu izaugsmes forumu “Solis” izveidojusi klipu, kurā stāsta par foruma norisi, iespējām un mērķiem, portālu “LA.lv” informēja  JZK.

Foruma galvenie mērķi ir iepazīstināt jauniešus ar uzņēmējdarbības un lauksaimniecības iespējām lauku teritorijās, sniegt kvalitatīvu informāciju par atbalsta programmām jaunajiem lauksaimniekiem un uzņēmējiem, kā arī motivēt jaunatni veicināt lauku reģionu attīstību.

Jauniešu izaugsmes forums “Solis” notika no 18. līdz 20.oktobrim, un šogad tas risinājās otro reizi Ogres novadā. Forums tapa sadarbībā ar kooperatīvo sabiedrību “Latraps”, “AgroCredit”, “Agrera, Agtech”, “Trikāta” un “Hipotēku banku”.

JZK ir brīvprātīga nevalstiska organizācija, kura apvieno jaunos lauksaimniekus, lauku jaunatni un citus interesentus, kuriem rūp lauku reģionu attīstība. Biedrība darbojas kopš 1991.gada un aktīvi iesaistās dažādu pasākumu rīkošanā jauniešiem no visas Latvijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. проститутки Казани [url=http://putanakzn.com/]индивидуалка в казани[/url]

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+