×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
30. jūnijs, 2016
Drukāt

Par Kaimiņa partiju “KPV LV” pašlaik būtu gatavi balsot 8,4% vēlētāju (27)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Par šomēnes oficiāli reģistrēto Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa politisko partiju “KPV LV” pašlaik būtu gatavi balsot 8,4% vēlētāju, liecina Latvijas Televīzijas (LTV) pasūtījumā veiktā pētījuma centra SKDS aptauja.

Mēneša laikā Kaimiņa partija atbalstu kāpinājusi par 5,6 procentpunktiem.

LTV raidījums “Panorāma” ziņoja, ka saskaņā ar jūnijā veikto aptauju Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) reitingu līdera pozīciju atdevusi “Saskaņai”. Jūnijā par “Saskaņu” būtu gatavi balsot 19,2%, un tas ir par 0,7 procentpunktiem mazāk nekā iepriekšējā mēnesī.

Savukārt par ZZS jūnijā būtu gatavi balsot 17,1% aptaujāto, un tas ir par 3,2 procentpunktiem mazāk nekā maijā. SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš LTV minēja, ka uz ZZS reitingu iespaidu varētu būt atstājuši arī notikumi ar bijušo veselības ministru Gunti Belēviču, kurš pēc skandāla saistībā ar ķirurģisku manipulāciju veikšanu Latvijas Onkoloģijas centrā, apejot oficiālo pacientu reģistrācijas kārtību, atkāpās no amata un nolika Saeimas deputāta mandātu.

Par nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK jūnijā balsotu 7,8% pilsoņu, bet par “Vienotību” – 5,4%. Līdz ar to “Vienotības” atbalstītāju loks jūnijā salīdzinājumā ar maiju nav mainījies.

Par partiju “No sirds Latvijai” jūnijā būtu gatavi balsot 3,1%, bet par Latvijas Reģionu apvienību – 2,3% vēlētāju, liecina aptaujas dati.

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Nu vareni: galveno uzdevumu, proti – iedabūt A. Kaimiņu Saeimā – tā partija veiks.

 2. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

  Nu vairs Latvijā nebūs latviešu, krievu, pilsoņu un nepilsoņu, bet visi būs tikai nodokļu maksātāji. Jaunie cilvēki, esiet modri! Zatlers atklāti par katru cenu gribēja SC valdībā neviss kautkādas reformas. Tagad tas pats, tikai drusku rafinētāk.

 3. paskaties ragus no pieres izlauzis.

 4. Mīļie cilvēki!
  Paskatieties kaut vai uz šo apgaroto un gudro seju!

 5. Katrā cirkā ir jābūt vismaz vienam klaunam. :)))

 6. Piedāvāju ieviest “elektorāta stulbuma koeficientu” bet ja stulbuma nepatīk tad to aizvietot ar “suņu būdas koeficientu”, proti, SBK kritērijs. Jo skaļaks gav jo lielāks SBK.

 7. Istai pienācis laiks ievest lietošanā elektorāta stulbuma koeficientu. Jeb, ja nepatīk vārds “stulbums” aizvietot to ar “suņu būdas” koeficients.

 8. Tādēļ jau esam tur kur esam, Latvieši no kļūdām nemācās, par Gorbunovu balsoja tādēļ ka laba frizūra, Līdaks stāstīja pasaciņas bērniem par zvēriņiem, tagad aprobežots aksts kurš nav iemācījies pat elementāras pieklājības normas, ne jēdz runāt ne uzvesties’, noteikti netiktu pārspēts ākstu konkursā, laikam jau vidējais vēlētāju līmenis ir stipri līdzīgs.

  • Ļoti precīzi. Vēl jau varētu nosaukt Zīgeristu, kurš muļķa ļautiņus nopirka par banāniem.
   Zatlers arī savāca jauniešu ” sapņu komandu” , kas izradījās merkantili pašlabuma meklētāji, kas tagad klīst no vienas partijas uz otru.
   Tiem vismaz bija prāts, bet šim no suņa būdas piemīt tikai nekaunība un prastums.

 9. Kaut kā,neesmu pamanījis šī deputāta labos darbus,par viņa izraisītiem skandāliem ir vairāk ziņots.Bet ,kas zin,varbūt pieaugs ,nobriedīs ,pārmainīsies,kļūs par tautā mīlētu skatuves mākslinieku.

 10. Redz kas Daciitei iztruukst – pati atklaaja.

 11. Pagaidam ta ir vienīgā partija, par kuru ir verts domat

 12. Cienījamie Latvijas iedzīvotāji, komentētāji!

  Vai mēs, roku liekot uz sirds, varam godīgi teikt – man patīk šī valsts un viss tas, kas Latvijas politikā notiek? Nē …???!!!

  Bet kāpēc tad tik naski cenšamies “noriet” katru, kurš ir citādāks?! Ne jau Kaimiņš viens veido savu politisko strāvojumu!
  Man personīgi ir piegriezušies šie sāta sajūtu zaudējušie negausīgie rīmas, kuri nespēj piebremzēt pie pusotra vai divu eiro tūkstošu / mēnesī robežas! Kuriem darbs ministrijā ir tikai darbs, kas nes labu algu, kuriem darbs saimā ir izrādīšanās, valsts apmaksāta tūrisma iespējas un vēlētāju “smadzeņu skalošana” – galvenā nodarbe!
  Nesaku, ka Kaimiņš ir labākais, bet viņš kaut nedaudz atšķiras no pelēkās masas.

  Nupat atbrīvoja veselības ministru par it kā rindas apiešanu! Skarbi! Bet ko darīja gada sākumā mūsu valsts pirmā persona – Vējonis!? Vai Vaivaros savu veselību stiprināja godīgi savu rindu sagaidījis? Vai TĀDU godīgumu valsts politikā mēs vēlamies?

 13. Cik % balsu dabus KPV paradis laiks.
  Man jautajusms Kaimina apnirdzejiem … ja ne par KPV balsot tad par ko tad ?????

 14. 8,4 % esiet sveicināti suņu būdā, turpmāk nebūs pašiem jādomā- Kaimiņš pateiks , kad riet, kad kost!

 15. 10% gatavi suņu būdā dzīvot un suniski izpildīt Kaimiņa komandas! Šausmīgi!

 16. Saprotamas ir vēlētāju alkas pēc jauna politiskā spēka, spilgta līdera un arī tas, ka populistiskās partijas pēdējā laikā gūst panākumus ne tikai Latvijā. Taču tas, ka liela daļa vēlētāju savas cerības saista ar ar kaut kādu ākstu, kurš taču jau pietiekami izblamējies, nozīmē tikai to, ka taisnība vienam izbijušam politiķim – Latvija tiešām ir muļķu zeme!

 17. Ticēt, ir pēdējā iespēja, lai Artusam veicas , domājot par savu tautu!

  • Ak, svētā vientiesība, ne jau par tautu viņš domā, bet par to, ka pēc vēlēšanām atkal jāēd plānā aktiera maizīte. Paskat, kā tagad apvēlies. Nevaru iedomāties viņu kā nopietnu politiķi, šovu taisīt var, bet nopietni strādāt politikā gan nē. Žēl, ka daudzi to nesaprot.

 18. Klauniem Pieder Latvija!

 19. Ja tiešām 8,4% vēletāju būtu gatavi balsot par šo ampelmani (kam es neticu), tad tas tikai liecina par latviešu polītiskā brieduma trūkumu.

 20. shito czuuuuku biida kremlis?tadus melus jau gebels neuzdroshinatos publicet,tikai kremlja riikljuraaveji?

 21. Klauns būs krahs Atbildēt

  Viņš ir aktieris, tāpēc zina ko izstudētā publika sagaida
  01.07.2016 00:59
  ja cilvēki joprojām negribēs, nemācēs analizēt, salīdzināt runas ar darbiem,neredzēs, ka tāds kaimiņš ir uz varu, mantu orientēts tips ar lielu godkārību,tad viss būs kā vienmēr – šis pie siles, slauks tautu, smuki dziedās, runās vēl smukāk, rezultāts -krahs Latvijai

 22. gan ir 2x vairāk !
  Tie pētītāji parasti “nesimpātiskajiem” dod mazāk…

Draugiem Facebook Twitter Google+