Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. septembris, 2014
Drukāt

Par KM valsts sekretāru kļuvis Sandis Voldiņš (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretāra amatā iecelts Sandis Voldiņš.

Jau ziņots, ka KM valsts sekretāra amatam tiek virzīts Voldiņš, kurš kopš šī gada jūnija bija KM valsts sekretāra vietnieks administratīvajos un investīciju jautājumos.

Pirms tam Voldiņš bijis “IUS Consult” valdes loceklis, kā arī strādājis par juriskonsultu vairākās valsts iestādēs – Valsts kancelejā un Nacionālajā kino centrā. Voldiņš iepriekš bijis arī KM parlamentārais sekretārs.

Voldiņš ieguvis humanitāro zinātņu maģistra grādu kultūras teorijā Latvijas Kultūras akadēmijā, kā arī otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību Latvijas Universitātes Tiesību zinātņu fakultātē, saņemot jurista kvalifikāciju.

KM valsts sekretāra amats ir vakants kopš 2014.gada 12.marta, kad Gunti Puķīti pārcēla tādā pašā amatā uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas ir KM? Vai tiešām mūsdienās žurnālisti ir tik neprofesionāli?

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+