×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. septembris, 2014
Drukāt

Par ko balsosim? (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Pirms vēlēšanām saradušās jaunas partijas. Visas sola zelta kalnus, jo, lūk, Valda Dombrovska laikā esot bijis slikti.

Tomēr gribu jautāt – kas tad bija pie varas, kad bankrotēja banka “Baltija”, “Parex banka”, kas ļāva izirt rūpniecībai, kas deva lielus kredītus, kurus jauni cilvēki neapdomīgi ņēma un, palikuši bez darba, nezināja, kā atmaksāt. Tādēļ bija spiesti pamest Latviju, lai dotos peļņā uz ārzemēm. Vai tas notika Valda Dombrovska vadības laikā? Lūdzu, vecāka gadagājuma ļaudis, pastāstiet jaunatnei, kuri bija patiesie vaininieki pieminētajās neveiksmēs. Būsim gudri un sargāsim savu mīļo Latviju.

Leonards Elsts Rīgā

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bet,vai tad Valdis Dombrovskis nebija tas,kurš pats valdības sēdē piedāvāja,ministriem klusējot, samazināt sociālo budžetu,kā pašu lielāko? Šo valdības sēdi toreiz taču parādīja Latvijas televīzija!Samazinātas tika ne jau tikai pensijas,bet pat “milzīgais”desmit latu ģimenes valsts pabalsts! Interesanti,cik liels tad bija šis ieņēmums no ģimenes valsts pabalsta samazināšanas par diviem latiem? Arī garantēto minimālo ienākumu no 45līdz 35 latiem samazināja taču Dombovska valdības laikā!

  2. NEVARI IZVĒLĒTIES, kura partija tev būtu labākā, tad JĀRĪKOJAS pēc demokrātijas principa – partija, kas aizsēdējusies, ja tā tevi neapmierina, IR JĀMAINA, tādēļ JĀATLIEK malā to partiju listes, KURAS JAU IR BIJUŠAS VAI PAŠLAIK ir pie varas Saeimā (vai tieši Saeimā, kā SC) un kuras no tām Tevi neapmierina un jāizraugās viena partija, kāda no tām, kurām reitings ir zem 5 % barjeras, jo reitingi ir viltīgi, nereti pirkti un taisīti par naudu, ar nolūku tevi apmānīt. NEUZĶERIES UZ POLITISKO HULIGĀNISMU, uz cinisko apsaukāšanos – „SĪKPARTIJAS“, mazās partijas, sīkaļas vai kā „mazo cilvēciņu“ partijas. Nav “mazo” vai „lielo“ partiju, tāpat kā mazo un lielo pilsoņu. VISĻAUNĀKAIS, ko Tu vari izdarīt – nepiedalīties vēlēšanās, jo zini – JA VĒLĒŠANĀS PIEDALĪTOS TIKAI 5 VĒLĒTĀJI – KATRĀ APGABALĀ PA VIENAM, TIK UN TĀ VĒLĒŠANAS IR NOTIKUŠAS UN SAEIMA IR IEVĒLĒTA. Saprati? Ja Tu neiesi uz vēlēšanām un vēl aicināsi citus neiet, tu smagi kļūdies, bet varbūt tu esi savas tautas nodevējs, kalpo svešai varai, oligarhijas vai Maskavas projektam. Ja neiesi balsot, samazināsi vēlētāju masu 5 % iegūšanai, proti: – ja piedalās 1000 vēlētāju – 5 % vajag 50 vēlētāju „par”; – no 10 000 – 5 % jau vajag dabūt 500 balsis; – no 100 000 – 5 % jau partijai vajag iegūt 5000 vēlētāju balsis utt., jo zini, ka katrai partijai PROCENTUS SKAITA NO VISU VĒLĒŠANĀS PIEDALĪJUŠOS VĒLĒTĀJU DERĪGO BILETĒNU SKAITA, kuri nobalsojuši par šo partiju (deputātu vietas sadala gan tikai starp partijām, kuras ieguva 5 % un vairāk). Ja atnāk vairāk vēlētāju TEV nevēlamai partijai, bet vēlamām – mazāk, tu savai tautai, valstij nodarīsi ļaunumu. BALSOJOT par „mazo” partiju, piemēram, par Jāni BORDĀNU, 9.saraksts, Junā Liberāla partija vai Ingūnu Sudrabu, 13.saraksts, no kurām oligarhijas balsti, TV, reitingu taisītāji un varas partijas baidās kā „velns no krusta”, tu apgrūtini iekļūšanu Saeimā tev nevēlamām partijām, tātad tavai balsij ir milzīga nozīme, ja arī nedabūs 5 %, balsi nepazaudēsi.

Draugiem Facebook Twitter Google+