×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
31. maijs, 2013
Drukāt

Par ko rīt balsosiet pašvaldību vēlēšanās un kāpēc?


Foto - LETAFoto - LETA

Ilze, lietvede:
 “Pagaidām domāju, ka par “Vienotību”, jo par to vairāk dzirdēts, ir vairāk informācijas. Arī viņu līdzšinējie darbi un idejas šķiet apmierinošas. Nenoliedzami, ir arī kļūdas, taču kuram gan to nav. Turklāt salīdzinājumā ar citiem spēkiem “Vienotība” šķiet vislabākajā pozīcijā un ir daudz pamanāmāki par citiem.”


 

Irēna, pensionāre:
 “Es vienmēr balsoju par Nacionālo apvienību, un arī šoreiz nebūs izņēmums. Man ir ļoti stingra nostāja. Mazāk raugos uz personālijām, balsoju par domu un ideoloģiju. Man ir ļoti tuva nacionālā ideja, un uzskatu, ka to vajag aktualizēt un attīstīt. Pieņemami šķiet arī nacionāļu darbi. Latvijā nacionālās intereses patlaban ir ļoti svarīgas – jāpilnveido nacionālā stāja, pašcieņa un jāiesēj tā arī jaunajā paaudzē.”

 

Vairis, reklāmas speciālists: “Visticamāk, vēlēt neiešu, jo kandidātu piedāvātās idejas nav īsti redzamas, saprotamas un novērtējamas. Līdz ar to balsot nozīmētu teju vai piedalīties loterijā. Būtu muļķīgi balsot tikai tāpēc, ka jābalso. Man nav zināms neviens konkrēts politiskais spēks, kurš pieteiktos uz kādu konkrētu problēmu risināšanu vai sfēru sakārtošanu. Esmu redzējis plakātus, kas saka “Šitā nedrīkst saimniekot!”, bet īsti nav skaidrs, uz ko tas attiecas un ko konkrētais spēks piedāvā mainīt.”

 

Boļeslavs, students:
 “Jau pirms pusgada man bija skaidrs, ka vēlēšu par “Saskaņas centru”. Citas alternatīvas neredzu. Ušakovs ir labākais mēra kandidāts. Esmu ļoti apmierināts ar to, kas Rīgā padarīts pēdējo četru gadu laikā. Noteikti sabiedriskā transporta cenu atvieglojumi, attīstās tūrisms, notiek daudz pasākumu. Ušakovs jau daudz izdarījis, un ceru, ka nākotne būs vēl labāka.”

 

Antons, pensionārs:
 “Balsošu par “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK kā allažiņ, jo uzskatu, ka Latvijā jāsaglabā latviskums un jācīnās pret otras valodas kārotājiem. Šis ir vienīgais politiskais spēks, kam ir šāda nostāja un ideoloģija. Vienīgais, kas drusku nepatīk, ka viņi reizēm par daudz klanās krievu priekšā – krievu televīzijās runā viņu valodā.”

 

Sandra, strādā finanšu jomā:
 “Vēlēšu par “Vienotību”. Līdz šim Latvijas mērogā partija darbojusies labi, un ceru, ka arī Rīgas ietvaros varētu būt tāpat. Man patīk Dombrovskis. Tiesa, nepatīk Ēlerte. Patiesībā tieši šā iemesla dēļ vienu brīdi pat bija doma tomēr balsot par Nacionālo apvienību, jo viņu izvirzītā mēra kandidāte Baiba Broka man savukārt ļoti simpatizē.”

 

Artūrs, fitnesa treneris:
 “Par “Saskaņas centru”. Nila Ušakova laikā Rīgā ļoti daudz kas mainījies uz labo pusi. Mani personīgi visvairāk iepriecina, ka beidzot tiek remontētas skolas un bērnudārzi. Savu izvēli balstu uz padarītajiem darbiem. Domāju, Ušakova komanda arī turpmāk darbosies tādā pašā garā kā līdz šim.”

 

Valdis Veinbergs, pensionārs:
 “Balsošu par “Vienotību”, jo citas izvēles nav. Tajā ir cilvēki ar labu izglītības un saprāta līmeni, ko īsti nevarētu teikt ne par viena cita politiskā spēka pārstāvjiem. Es nedomāju, ka zemsavieši, kas līduši visur kur un taisījuši ziepes, var ko labu dot, nacionāļiem savukārt nav mugurkaula, un tie patiesībā no “Saskaņas centra” tālu nestāv – kad vajadzīgs, balso līdzi. Un, ja raugāmies globālāk, – kas tad galu galā mūs izveda no tās drausmīgās krīzes? Es arī ārkārtīgi negribētu piedzīvot to kaunu, kad, esot Eiropas galvaspilsētai, Rīgai būtu vadītājs ar Krievijas ideoloģiju.”

 

Inese, grāmatvede:
 “Patiesībā esmu izmisumā. Zinu, ka jāiet vēlēt, bet esmu nogurusi no nemitīgajiem meliem un informācijas. Pat nezinu, uz ko balstīšos. Zinu, cik grūti un atbildīgi ir būt ierēdnim, un, no vienas puses, atbalstu “Vienotību”, kam vismaz valsts mērogā it kā ir stingra roka, kas visu sakārto, bet arī šīs partijas lēmumos bijušas kļūdas. Diemžēl ir situācija, kad var kost kurā pirkstā vien gribas – visi sāp.”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+