Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
7. janvāris, 2016
Drukāt

Par ko sievietes internetā melo vīriešiem (4)

1. Viegli samelot

1no11
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Par diezgan biežu iepazīšanās veidu kļūst sarakste virtuālajā pasaulē. Tam, protams, ir daudzi mīnusi – identitātes slēpšana, īstā vecuma nezināšana, kur nu vēl veca vai jauna profila bilde. Reizēm sanāk vilties tikai tāpēc, ka, uzaicinot cilvēku uz satikšanos, atklājas, ka ne viss, kas ir interneta vidē, izrādās īstenība. Tāpēc esi patiesa – vai arī tavas attiecības var beigties pat nesākoties! Par 10 lietām, ko sievietes melo vīriešiem interneta vidē, vēsta portāls marieclairie.com.

Par to, vai šie apgalvojumi atbilst patiesībai, pastāstīs arī 10 dažādi latviešu vīrieši, kuri ir ne tikai pieredzējuši dažādus atgadījumus internetā, bet arī smieklu jūru un patiesu vilšanos daiļā dzimuma pārstāvēs.

 1. Viegli samelot
 2. Izskats
 3. Vecums
 4. Ceļojumu mīlētāja
 5. Sporta zāle
 6. Iespaidīga grāmata vai seriāls
 7. Neatkarība
 8. Bezrūpīgums
 9. Sporta entuziaste
 10. Veiksminice
 11. Romantiķe

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. jaunieši,nedomāju,ka internets ir labākā iepazīšanās vieta,es ta vienkārši neticu.Kādreiz teica,papīrs pacieš visu,tagad to varētu attiecināt uz internetu.
  Manuprāt vislabākās iepazīšanās ir savā darba vietā,augstskolā vai tamlīdzīgi.Protams ,nevar izslēgt iespēju iepazīties jebkurā vietā un veidā. Es ,savā laikā iepazinos lidmašīnā,sēdējām blakus,vārds pa vārdam un tā arī iepazināmies,esam precējušies jau vairāk kā 20 gadus.
  Lai visiem veicās atrast savu īsto un patieso pusīti!

 2. To pašu var teikt par vīriešiem. Melo par vecumu – ja ir 54, uztaisās par 10 gadiem jaunāki. Arguments iespārda – pēc 40 visi izskatās vienādi. Melo par darbu – tad visticamāk vai nu bezdarbnieks vai vēl kas. Dzīvo kopmītnēs, saka, ka īrē dzīvokli. Un tas 50 gados. Miskaste tie portāli, ar abām acīm jāskatās, kas par cilvēku raksta.

 3. špriceri kā nebūt jāpievilina !

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+