×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. jūlijs, 2012
Drukāt

Par konservatīvu, bet reizē modernu avīzi

Foto - Anna ŽigajevaFoto - Anna Žigajeva

Viņš nav tipisks mūsu avīzes lasītājs. Viņa darba pienākumos ietilpst avīžu lasīšana un svarīgāko notikumu apskata veidošana uzņēmuma darbiniekiem. Tomēr ”Latvijas Avīze” ir viens no viņa iecienītākajiem laikrakstiem.

 

 

Uzņēmums, kurā viņš strādā jau septiņus gadus, ir saistīts ar mežsaimniecību, un, protams, ”Latvijas Avīze” par to bieži raksta. Šis mūsu lasītājs ir a/s ”Latvijas valsts meži” komunikācijas speciālists Ainārs Sedlenieks.

 

Pats sevi raksturo kā ļoti ziņkārīgu cilvēku. “Man vienmēr gribas būt zinošam par visu, kas notiek Latvijā un pasaulē. Bieži māku prognozēt gaidāmos notikumus. Varbūt tāpēc man katru dienu vairāku stundu garumā neapnīk lasīt avīzes,” stāsta A. Sedlenieks. Pirms darba ”Latvijas valsts mežos” A. Sedlenieks vairākus gadus strādājis par žurnālistu “Dienas Biznesā”, lai gan ieguvis ģeogrāfa specialitāti. Par savu brīvo laiku runājot, A. Sedlenieks teic, ka neatšķiras no vienkāršiem lauku latviešiem – patīk kopt savu mauriņu, rūpēties par savām ābelēm, ogu krūmiem un dārzu. Neizpaliek arī ceļošana ar ģimeni.

A. Sedlenieks atzīstas, ka sākotnēji viņš “Latvijas Avīzei” nepievērsa īpašu uzmanību, taču pēdējā laikā tā viņam patīk aizvien vairāk. “”Latvijas Avīzē” vienmēr tiek apskatītas tēmas, kas interesē plašu auditoriju un ikdienā vienkāršam cilvēkam ir ļoti svarīgas,” teic A. Sedlenieks. Arī rakstot par politiku, ”Latvijas Avīze” parāda to, kā politika ietekmē mūs visus, nevis raksta par politiku tikai rakstīšanas pēc, novērtē A. Sedlenieks. Turklāt viņam prieks, ka žurnālistu komanda ir ļoti daudzpusīga.

 

“Žurnālisti izprot tēmu, par kuru raksta, un cenšas iedziļināties, izprast,” saka A. Sedlenieks. ”Visvairāk man patīk “Latvijas Avīzes” garās intervijas ar cilvēkiem, no kuru teiktā netieši var izdarīt kaut kādus secinājumus un kas parāda šo cilvēku domāšanu.”

 

Vēl viens A. Sedlenieka darba pienākums ir uzturēt “Latvijas valsts mežu” mājaslapu. “Esmu cilvēks internets,” smej Ainārs. Kaut arī uzņēmums abonē ”Latvijas Avīzi”, A. Sedlenieks to labprātāk lasa internetā. ”Varbūt citas avīzes ir nedaudz aizsteigušās jūsu avīzei priekšā, izveidojušas plašāku saturu, bet “Latvijas Avīzes” vienkāršums palīdz vieglāk atrast tieši pašas avīzes rakstus.” Viņš cer, ka “Latvijas Avīze” ar laiku aizvien vairāk attīstīs savu interneta versiju un ies plašumā, jo jaunieši ir tā paaudze, kura vairs nelasa papīra formātā, bet gan interneta vidē.

Ainārs Sedlenieks novēl ”Latvijas Avīzei” nepārstāt būt konservatīvai, latviskai, savā stilā ieturētai. “Man patīk, ka avīze ir konservatīva, bet tajā pašā laikā moderna. Lai avīze nezaudē savu filozofisko piegājienu un savu skatienu uz dažādiem notikumiem, jo īstiem latviešiem tāda avīze ir vajadzīga,” teic A. Sedlenieks. Viņaprāt, ”Latvijas Avīze” ir ieņēmusi ļoti labu nišu un tai jāturpina darboties tajā pašā virzienā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+