Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
29. oktobris, 2015
Drukāt

Par kukuļņemšanu aiztur Šauļu slimnīcas vadību

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienesta (STT) Šauļu pārvaldes darbinieki aizdomās par kukuļņemšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu aizturējuši Šauļu Republikāniskās slimnīcas ģenerāldirektoru, stratēģiskās vadības direktori un infrastruktūras direktoru.

Aizdomās turēto darba vietās un mājās veiktas kratīšanas. STT darbinieki ievākuši pietiekamu informāciju par koruptīvām shēmām, ko izdomājuši un izmantojuši šīs slimnīcas vadītāji, lai iedzīvotos gan no kukuļiem, gan no slimnīcas budžeta. STT Šauļu pārvalde veic pirmstiesas izmeklēšanu par slimnīcas atklātajiem iepirkumiem simtiem tūkstošu eiro apmērā, kas rīkoti ar aprēķinu, lai tajos uzvarētu iepriekš izraudzīti uzņēmumi, no kuru vadītājiem par to pieprasīti un saņemti kukuļi. Tiek izmeklēti arī apstākļi, kādos par slimnīcas naudu iegādātas un piesavinātas dažādas dārgas preces, kā arī citas slimnīcas naudas piesavināšanās shēmas.

Pievienot komentāru

Gruzijā nošauts cilvēks, kurš mēģinājis iekļūt NATO objektā (2)Gruzijā svētdien nošauts cilvēks, kurš nelikumīgi mēģinājis iekļūt stingri apsargātajā Gruzijas-NATO mācību centrā, netālu no galvaspilsētas Tbilisi, pirmdien pavēstīja Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+