Mobilā versija
Brīdinājums +3.9°C
Gvido, Atvars
Piektdiena, 31. marts, 2017
29. oktobris, 2015
Drukāt

Par kukuļņemšanu aiztur Šauļu slimnīcas vadību

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienesta (STT) Šauļu pārvaldes darbinieki aizdomās par kukuļņemšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu aizturējuši Šauļu Republikāniskās slimnīcas ģenerāldirektoru, stratēģiskās vadības direktori un infrastruktūras direktoru.

Aizdomās turēto darba vietās un mājās veiktas kratīšanas. STT darbinieki ievākuši pietiekamu informāciju par koruptīvām shēmām, ko izdomājuši un izmantojuši šīs slimnīcas vadītāji, lai iedzīvotos gan no kukuļiem, gan no slimnīcas budžeta. STT Šauļu pārvalde veic pirmstiesas izmeklēšanu par slimnīcas atklātajiem iepirkumiem simtiem tūkstošu eiro apmērā, kas rīkoti ar aprēķinu, lai tajos uzvarētu iepriekš izraudzīti uzņēmumi, no kuru vadītājiem par to pieprasīti un saņemti kukuļi. Tiek izmeklēti arī apstākļi, kādos par slimnīcas naudu iegādātas un piesavinātas dažādas dārgas preces, kā arī citas slimnīcas naudas piesavināšanās shēmas.

Pievienot komentāru

Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+